Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek teszteljek?

Szerintetek teszteljek?

Figyelt kérdés
31. napnál járok, 16 hónaposomat szoptatom még, múlt hónapban 28 napra jött meg, előtte 30. Még lehet, hogy a szoptatás is befolyásolja. Viszont óvszerrel védekezünk, de volt pár alkalom, hogy kicsit nélküle csináltuk. 3. napja naponta 1x-2x rózsaszines a wc papír. Szerintetek ez annak a jele, hogy meg fog jönni? Közbe kb egy hete van időnként mindjárt megjön érzés.

2017. dec. 19. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mire ezt leírtad már elvêgezhetted volna a tesztet! Semmibe nem kerül ès informatívabb is, mint itt jósoltatni!
2017. dec. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen,de ezeknek a kérdéseknek sajnos nem sok értelmük van.

Tesztelj,aztán kiderül.

Inkább mensi lesz az,de tényleg nem lehet rá biztosat mondani.

2017. dec. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szoptatós anyukák közül nincs tapasztalata senkinek? Azert ilyenkor még bezavarhatnak a hormonok, nem? Ha már pár hónapja viszonylag rendszeres volt, késhet vagy kimaradhat teljesen a menstruáció? Persze ha holnap se lesz semmi, úgyis veszek tesztet, csak gondoltam valaki tud tapasztalatot írni.
2017. dec. 19. 21:39
 4/4 Elány ***** válasza:
100%

18 hós a kislányom. Eddig cicizett. Augusztus ota probálkoztunk a tesoval. Mult hoban volt halvány pozi tesztem cicizett tovább akárhogy fájt és 2 nap késéssel megjött. Ebben a hónapban elhagyta a cicit és pozi teszt mellett már 10 napja nem is jött meg remélem már igy is marad.

Ezek szerint a megtapadást befolyásolja viszont mi nem csak èpphogy csináltuk ugye nèha gumi nèlkül.

Viszont olvastam már h volt akinek simán sikerült szopi mellett szoval tènyleg szervezet függő.

Csinálj pár nap mulva tesztet ha nem jön meg és ha nem akartok kistesot védekezzetek ne alapozzatok arra h a szopi megvéd

2017. dec. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!