Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hanyadik dpo. -n teszteljek,...

Hanyadik dpo. -n teszteljek, hogy tutira kimutassa a babát (ha van)?

Figyelt kérdés

7-én volt pozitív az ovutesztem, 8-án pedig negatív és a hőm is megemelkedett. 8-án reggel és este voltunk együtt.

Ezek alapján hogy számoljam az ovuláció utáni napokat? Hőgörbe szerint már ma dpo.9 van. Ez így helyes??? Mai tesztem full negatív. :( Lehet még szerintetek baba? Nagyon várjuk már!

Köszönöm ha válaszoltok!


2017. nov. 16. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
8. Után 12-15 nappal
2017. nov. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Akkor ezek szerint még csak 8.dpo-n vagyok? Jól számolta szerinted a kalkulátor?
2017. nov. 16. 19:55
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tesztelj, ha már pár napja késik!
2017. nov. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi! 22-re nem várom! Megpróbálok addig türelmes maradni, bár nehéz lesz és nagyon félek az újabb csalódástól. :((
2017. nov. 16. 20:10
 5/9 anonim ***** válasza:

10-es erősségű teszttel akár már vasárnap-hétfőn tesztelhetsz, de csak, ha nem vagy nagyon csalódós, mert:

1. Lehet, h annak ellenére negatív, h terhes vagy (bár ez érzékeny tesztnél viszonylag ritka)

2. Lehet, h pozitívat mutat, de kémiai terhességed lesz, ami azt jelenti, h elindult ugyan vmi, de mégsem fejeződik be rendben a beágyazódás és pár nap késéssel megjön (egyes orvosok szerint a terhességek 30-50 százaléka így végződik, de ha vki nem tesztel korán, lehet, h észre sem veszi, csak azt, hogy késett két napot).

Szóval az előbbiek mérlegelésével akár tesztelhetsz előbb érzékeny teszttel, de ezen dolgok miatt szokták javasolni, h biztosabb legkorábban a nem várt menzesz napján tesztelni.

2017. nov. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8.-án volt a nulladik dpo a repedés napja!!:) szval 9.az 1dpo es tesztelni sztem 12-13dpotól érdemes!! Bár nekem 10dpon kimutatta fastes.hus tizes teszt 1$
2017. nov. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát és a segítségét! :)

Utolsó, gratulálok a babához!


Ezek szerint akár még babás is lehetek, mert korán teszteltem. Főleg ha 9.-e a dpo1. :D Adtatok egy kicsi reményt! :)

2017. nov. 17. 08:45
 8/9 anonim ***** válasza:

Én 10-es teszttel 10.dpon teszteltem halvány pozitívat. A nem várt utani 2.napon meg egyből kimutatta, azonnal, ahogy felszívta a pisit :) mindkét csík ugyan olyan sötét színű volt.

A gyógyszertárban kapható 10-es teszt, azzal ajánlom csinálni 10.dpon.

2017. nov. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi neked is utolsó és gratulálok a babához!

Van itthon 10-es tesztem (netről rendeltem), azzal próbáltam. Ezért is voltam elkenődve, mert az már elég hamar kimutatná, ha lenne valaki. Ma vagyok 9.dpo-n. :)

Hőgörbe 7-re tette az ovut, ezért a mait már 10-nek hittem. Holnap is tesztelek mindenképpen.

2017. nov. 17. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!