Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez mitől van, ha nem javul...

Ez mitől van, ha nem javul mit tegyek kihez forduljak?

Figyelt kérdés

Még szoptatok de már apad a tejem 19 hónapos a gyerekem. Előző hónapban nem volt peteérésem. Most úgy néz ki hogy van, középidőben vagyunk mind a 2 petefészkem fájdogál kicsit, és


3 napja olyan szédülés kap el, amit nem tudok hová tegyek.


Minden után olyan mint eddig, mén változott az életmódom, eszek iszok Szóval a cukor biztos hogy nem esik le, nem attól. Vérnyomásom is oké, tudom mérni azzal sincs gond.


Délelőtt annyira szédűltem hogy ha nem támasztom a testemmel a falat, élesek.



2017. dec. 19. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia

Én 23 hetes kismama vagyok, ma én is nagyon szédülök. Forog velem minden, pillanatokra olyan érzés mint amikor kicsit többet ittam alkoholt. Fura érzés, nekem is meg kellett kapaszkodnom, meg tompán fáj a fejem, most estére már a hideg is ráz. Lehet valami front lehet ami miatt érezzük?

Mielőbbi jobbulást.

2017. dec. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia(sztok)

En most csak menstrualok,de tenyleg front van, a terdemben es a derekamban is erzem par napka. Engem az ajulas kornyekez tegnap kb del ota,akkor meg is jott (6 nap kesessel)

Ugyhogy nyugalom. Es elso valaszolo: jo babavarast!

Es mindenkinek kellemes unnepeket igy elore, remeljuk,ez nem fogja "megneheziteni" az unnepeket

2017. dec. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!