Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Én 38 éves vagyok és egyedülál...

Viol78 kérdése:

Én 38 éves vagyok és egyedülállóként szeretnék gyermeket vállalni. Ez ügyben kihez forduljak?

Figyelt kérdés
2016. dec. 15. 21:29
 1/8 anonim válasza:
86%

Keress egy férfit, akit szeretni tudsz.

Az nem jó, ha elkapkodod, akkor sem ha úgy érzed hogy siet az idő.

2016. dec. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Hat, ennel a problemanal nem a gyakori lett volna az elso gondolatom.
2016. dec. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Szia!


Egyik ismerősöm spermabankban választott ismeretlen donort a gyerekéhez, katalógusból, tulajdonságok és külső jelleg leírása alapján. De előtte komoly vizsgálatokon kellett átmennie, pontosan nem tudom a menetét.

2016. dec. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%

Attól függ férfi vagy nő vagy! Ha nő vagy, akkor pasihoz fordulj,ha férfi vagy,akkor pedig keress egy nőt!

A többit remélem.magadtól is tudod!

2016. dec. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
Legolcsóbb és legegyszerűbb: csúnyán hangzik,de keress egy szimpatikus pasit,vázold fel hogy csak az anyag kéne,de sosem kötelezed majd semmire. hozzátok össze,tartsd be amit ígértél,ne keresd meg semmi. nevedet se áruld el,vagy hazudj,hogy később ne gondolhassa meg magát. olcsó,egyszerű megoldás. vagy ess teherbe egy "komoly" kapcsolatban,aztán szakíts valami indokkal ha megvan a gyerek és tűnj el,nem kell tudnia róla.
2016. dec. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%

Az utolsó válasz jópofa. :D Ess teherbe meg tűnj el... :D Mintha ez egy kettő háromra működne. Mi van, ha két évig nem esik teherbe?


Amúgy meg egy eléggé gerinctelen tuskó dolog lenne. Ha ezt megtenné a kérdező, akkor én azt mondom, hogy nem érdemel gyereket. Csak az élet nehogy revansot vegyen egyszer. Elvetélsz, halva születik, vagy X év múlva derül ki valami rendellenesség, stb... Ne így legyen, de tudod, valamit valamiért.


Akkor inkább a spermabank, ott nem gázolsz át senkin.


De talán egy normális párkapcsolat lenne a legjobb, és akkor a gyereknek lesz valami férfi/apa mintája.

2016. dec. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Fel kell keresned egy meddőségi klinikát. Ott fogsz minden szükséges tájékoztatást megkapni.
2016. dec. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%
Nyilván nem találta meg a megfelelő párt és már nem szeretne várni tovább! Teljesen megértem!!! Meddőségi klinika, spermabank a megoldás! Sok sikert! :)
2016. dec. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!