Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A méhszájrepedés efolyásolja...

A méhszájrepedés efolyásolja a teherbeesést?

Figyelt kérdés
1 éve szültem, nagyon gyorsan tágultam, aztán a kislányunk is nagyon gyorsan megszületett. Azt mondta a 6 hetes kontrollon az orvos, hogy méhszájrepedésem van, de annyira pici, hogy nincs értelme megplasztikáztatni, pláne ha még szeretnénk gyereket. Szeptemberben voltam utoljára orvosnál, ahol azt mondta, hogy már alig látszik. Akkor még nem volt tervben a kistesó, de most elkezdünk próbálkozni. Valaki járt már hasonlóan? Nehezítette a teherbeesést?

2017. dec. 20. 00:56
 1/10 A kérdező kommentje:
*befolyásolja
2017. dec. 20. 00:56
 2/10 anonim ***** válasza:
Szólt volna ha gátolná a teherbeesést
2017. dec. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha azt mondta, hogy " nincs értelme megplasztikáztatni, pláne ha még szeretnénk gyereket", akkor - logikusan - teherbe eshetsz így.
2017. dec. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Dehogyis....Gondolj már bele! Miért gátolná?!
2017. dec. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Több ismerősömnél okozott sajnos vetélést :( 3 baba ment így el a környetetemben. Szerintem a teherbeesés sima ügy, de utána fokozottan figyeltetném magam.

Nézd ezt nem paráztatásnak szántam, de tudd, hogy van ilyen.

2017. dec. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Miért okozott vetélést? Nem értem. Le tudnád írni?
2017. dec. 20. 12:53
 7/10 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam, hogy nehezíti a teherbeesést, mert esetleg a spermiumok nem tudnak úgy feljutni. De örülök, ha butaság. Viszont én meg a vetélést nem értem, hogy mi az összefüggés.
2017. dec. 20. 12:55
 8/10 anonim ***** válasza:
2017. dec. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a linket. Viszont nekem nem varrták, mert hogy "nagyon pici, nincs értelme hozzányúlni".
2017. dec. 21. 16:26
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor neked nem lesz baj.

Az orvos sem tudja a vetélés okát, de sűrűbb folyás tapasztalható ilyenkor, meg valami fertőzés lehet, meg hormon dolog. Személy szerint nem voltam érintett.

2017. dec. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!