Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik "hamis" pozitív...

Létezik "hamis" pozitív teszt? Vagy ha pozit mutatott akkor az már tuti biztos és örülhetek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Hamis pozitív teszt nem létezik, viszont ha nem is gyakran, de előfordul a spontán vetélés, amikor nem sikerül a magzatnak megtapadnia. Ilyenre azonban ne is gondolj! Az esetek nagyonnagyon elenyésző százalékában történik csak meg.


Gratulálhatok a pozidhoz? :)

2010. jún. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De, létezik "hamis" pozitív teszt. Nekem volt már ilyenem. Bár nem terveztük, nem jött meg, egy hetet vártam, majd lett egy halvány pozitív tesztem, utána két értékelhetetlen (nem jelent meg a kontrollcsík). Lementem az orvoshoz, aki nem látott semmit, majd rá három napra megjött.
2010. jún. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon is létezik ezek a tesztek már annyira ki vannak élezve ...ááá betiltanám mindet , nekem már annyi keserűséget okoztak..baba meg sehol..qupido, gabriel, corax, gravihcg , lily, és onestep, stb....mind mind mutatott már álpozit..halványabbat mint a kontrol baba meg sehol..kinomban a férjemmel is pisiltettem...háhá neki is pozit lett halványan, egyikünk sem beteg..mert miután pozit pisilt megijedtünk..voltunk vérvételen mert ha a férfinál pozi a hcg teszt akkor valahol daganat lehet ami rosszindulatú, ugyanígy a nőnél is aki nem babás és mégis van hcg-je..lényeg mindenféle vizsgálaton voltunk..és kutya bajunk..tehát a teszt semmire való...
2010. jún. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok, kiegészítenék.

Hamis" eredményt mutathat a teszt magas LH-szintnél, de akkor nem a reggeli vizeletben (abból soha!), hanem a napközbeniben


Hogyha pozitív a teszt és még sincs baba az orvosnál, s megjön a menstruáció, az a korai vetélések eredménye, amikor ugyan beágyazódott a magzat, de valami miatt nem tud rendesen megtapadni. A szervezet ekkor is elkezdi termelni a HCG-t, sőt, a vérzés megjelenése után is fennmarad egy ideig a pozitív teszt és a HCG-szint, lassan viszont csökken, s ezzel együtt halványodik a csík is.


Ezért is írtam, hogy nincs hamis pozi. Ha valaki reggeliből csinálja, akkor az első eset nem áll fenn, ha pedig a második történik meg, sajnos akkor sem pozi a teszt hamisan, csak a szervezet nem érett meg még a magzat befogadására.

2010. jún. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Második lennék: Nekem mégis egy reggeli lett pozitív, másnap elrongyoltam az orvoshoz, aki nem látott semmit. Pedig már utolsó jeleket találhatott volna. Vetélés nem valószínű, hogy lehetett mert bár nem írtam, de a mensesem után is csináltam (biztos, ami biztos alapon) egy tesztet és az egyértelműen negatív volt. Pozitív példa: A barátnőmnek pl. egy teszt sem mutatta ki a babáját, pedig már az orvosi vizsgálat is bizonyította babát vár.
2010. jún. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha mar a mai gyogyszereket is hamisitjak, akkor miert ne letezne ebbol a tesztbol is hamisitvany?
2010. dec. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!