Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódástól számítva...

Beágyazódástól számítva hányadik napon lehet pozitív a teszt?

Figyelt kérdés

2017. dec. 22. 20:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Attól is függ milyen teszt, hanyas, de állítólagos ugyanolyan érzékenységű tesztek között is van különbség. A nagyon érzékenyek biztosan mutatják 1-2 nappal a beágyazódás után, ha már egyesek 10. dpon is tesztelnek pozitívat. De szerintem 3-4 nappal utána már biztosan.
2017. dec. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt azért nem árt figyelembe venni, hogy a beágyazódás egy folyamat, napokig tart, szerintem utólag se sokan tudják mikor volt vége.
2017. dec. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne hogy most kezdődik, ugyan ilyen szúró érzés volt a fiamnál is. Hát ha még a karácsonyi időszakban sikerül egy pozitív tesztet is ajándékozni.
2017. dec. 22. 21:21
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért ne vegyél rá mérget!

De kb. 10-12 nap.

2017. dec. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
Nekem a 7. Napon halvany pozi lett a clearblue plus 6 nappal korabbi es minden nap egyre erosebb lett, 9. Dpo-n mar a facelle 25-os erzekenysegu tesztcsikja is halvany pozi lett .. 10. Dpo digi clearblue 1-2 irt ki .. de ez egyaltalan nem torvenyszeru , mert pl a lanyomnal meg kimaradas utan joval mutatta a pozit :D szoval barmi lehet de tenyleg
2017. dec. 23. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a 8.dpo-n meg teljesen nega lett a predictor, kicsit el is keseredtem mert az a legerzekenyebb. 10. Dpon lett alig lathato az xepil, 11.dpo-n nagyon halvany de mar lathato az expect, ma 13. Dpon mar kozepes erossegu az expect 😊
2017. dec. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

Leleszek pontozva ,pedig ez az igazság.

7.dpon kezdődik a beágyazódás leghamarabb,

Előbb biztosan nem! (van akinek 8-10dpon) onnantól már az mérvadó,hogy milyen gyorsan növekszik a hcg

Nekem például a lányommal 9.dpon lett pozitív a tesztem de csak a 10es,25os nem.

Fiammal 12 dpon teszteltem eloszor, de negatív volt, aztán nem jott meg es teszteltem 15dpo delutan.:)

28hkm

2017. dec. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

6# sztem annyira azert nem erzekeny.

Nekem az full negativ volt 10dpon.. elotte valo nap a netes 10es mar du pozi volt. De kinek mi🙂☺

2017. dec. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#8 hát igen. Én is azért próbáltam több fajtát is, az a biztos 😊
2017. dec. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 7dpon már vmi derengett a 10-es teszten.

De én már tudtam, hogy baba lesz és pozi lesz a teszt, már csak azért is kezdtem el ilyen hamar tesztelni, mert kíváncsi voltam mikor lesz pozi! Azért voltam benne biztos, mert 5.terhesség(sajnos van amelyik vetélés lett), és mindnél az 5.dpon volt egy éles, késszúráshoz hasonlító szúrás! Összetéveszthetetlen volt számomra, aztán pedig enyhe görcsölgetések. De amúgy a 9 dpon lett teljesen határozott pozitív! Ami a legjobb teszt: facelle (mindkét fajtája, de főleg a sima papír csíkos) hiába 25-ös érzékenységet ír, hamarabb jelez! A fastest-es vizeletsugaras 10-es teszt,olcsó és kiváló, 9 dpon gyönyörű + lett!

Sok sikert, pozitív tesztet a fa alá! :)

2017. dec. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!