Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elozo terhessegemkor a jobb...

Elozo terhessegemkor a jobb mellemben belso oldalt ereztem egy kis csomot. ez volt a gyanujelem. Most ugyanaz a mellem faj ugyanolyan csomocskat erzek benne de kivul a honalj feloli oldalon. Lehet ez daganat, vagy ujra baba jon?

Figyelt kérdés
ma kellett volna megjonnie ez ugyan nem szamit kesesnek,de megcsak olyan erzesem sincs h meg fog jonni.kb egy hete igy ereztem de semmi,csak a folyasom lett kicsit tobb.ezt mi okkozhatja:terhesseg v vmi betegseg?
2007. nov. 26. 19:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia, nekem az első terhességemkor a hónaljamban nőtt egy jól kitapintható, fájdalmas csomó, ami 9 hónapig nőtt, aztán elmúlt. A doki azt mondta, hogy a szervezet ezzel védekezik az "idegen anyag" (gyermek) ellen,ez egyfajta védekezési reakció, mert ugye nem tudja, mi az ami benned fejlődik. Mindenképp nézesd meg!! (endokrinológussal) A bnőm mellében viszont szülés után nőtt a mellében jóindulatú pici csomó (2x is), ami viszont nem volt fájdalmas, viszont azonnal eltávolították, a szövődmények elkerülése végett. Mindenképp gyanús ha csomód van, az nem odavaló!
2007. nov. 27. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!