Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ez beágyazódás?

Lehet ez beágyazódás?

Figyelt kérdés
8. Dpo-n vagyok,2 napja reggel pisilés során 3 db tűhegynyi hajszáleres pirosas pötty a wc papíron, azóta pisiléskor a papíron egy kevés rózsaszínes folyást észlelek. Lehetséges hogy beágyazódási folyamag zajlik vagy másra gyanakodjak? Aki már járt hasonló cipőben az kérem írja meg tapasztalatát :-) 3 hónapja próbálkozunk, 1 hónapja voltam a nőgyógyászomnál, minden eredményem jó lett, mióta elkezdtük a babaprojectet folsavat szelént és magnézium is szedek. Nagyon bizakodó vagyok, dd beleélni sem szeretném magam.
2017. dec. 24. 08:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem pár csepp vérből rögtön beágyazódásra következtetni igen is a "beleélés" kategória. Várd meg a rendes menzeszed, ha nem jön meg, akkor kezdj el reménykedni.
2017. dec. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam ez közelgő mensi volt, de másnál baba. Megint másnál valami kis hormonzavar. Szóval ebben a témakörben a mások tapasztalata nullát ér sajnos hisz nem leszel okosabb azt illetően hogy Nálad mitől van.
2017. dec. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
7.-8.dpo-n csökken a progeszteron szint, az is okozhatja. Ha mèred a hődet láthatod, hogy ilyenkor minimálisat esik a hő (nem mindenkinèl), utána a 9.dpo-tól újra felmegy a hő, mert a progeszteron újra a megszokott ütemben termelődik.
2017. dec. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!