Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14 hónapja nemesek teherbe....

14 hónapja nemesek teherbe. Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés
Már nagyon elvagyok keseredve.Mindenhónapban csak sírok.Körülöttem mindenki terhes ami az őrületbe kerget :( Ovu teszteltem teákat ittam.Voltunk vizsgálatokon.Nálam mindenrendbe és a férjemnél is.16millio/ml ebből 30% a jól mozgó.Ez nem a legjobb de van ennél rosszabb is.Volt már egy inszemünk is ami nemsikerült. A férjem 2hetente jön haza emiatt is csökken az esélyünk én meg úgy érzem belepusztulok ebbe :(
2017. dec. 26. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem lóverseny. Az idegfeszültséget mindenképpen csökkenteni kell. Ha a férjed ülőmunkát végez, az nem tesz jót.
2017. dec. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

3. inszemre készült ismerősöm, ezzel a receptemmel nem volt szüksége rá. Az orvosok nem hittek a szemüknek.

Reggelente 1 szem 800 mg- os szuper femme harmony (barátcserje) a ciklus minden napján.

Ovuláció előtt napi 2 csésze cickafark tea. Reggel éhgyomorra. Ovuláció után 2 csésze palástfű tea. Szedhetsz mellé ilyen nevű cseppeket is, de nem kevertet. Csak ez vagy csak az lehet benne.

Ovu teszt, hogy biztosra menj.

Emellé higgadtság, légy biztos magadban, de ne parázz.

Nekem 6 évig nem volt vérzésem, mielőtt így teherbe estem elsőre.

Barátnőmnek második hónapban összejött.

Mindkettőnket kezelnek pajzsmirigyre.

Remélem, neked is sikerül.

2017. dec. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket probaltad?:


- Folsav helyett folatot szedni aktiv B12 vitaminnal

- aviva torna (hormon torna)

- csaladallitas

- teljeskoru hormonos kivizsgalas

- szenhidratdieta (elsosorban feher cukor, feher liszt, adalekanyagos etelek, feher rizs, krumpli, peksutik, tesztak, uditok, bolti gyumolcslevek

2017. dec. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Függesszétek fel a dolgot egy időre. Védekezni továbbra se védekezzetek, de ne szedj semmit, ne figyelgesd magad, csak legyetek együtt annyit és úgy, ahogy jól esik. Keress valami elfoglaltságot és meglátod, ha minden rendben van, akkor össze fog jönni. Az meg, hogy másoknál összejön, az egy dolog. Nektek meg nem jön össze olyan könnyen. És akkor mi van? Semmi. Majd összejön idővel remélhetőleg. De ne kattogj rajta! Nekünk is akkor jött össze, amikor már már egy időre felfüggesztettük volna a dolgot. Egyik ismerősünknek meg akkor, amikor munkahelyet váltott, akkor ők is úgy voltak vele, hogy akkor egy ideig nem is "dolgoznak" úgy rá. Na, nekik is akkor jött össze.
2017. dec. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez vicces. Most ket gyereket szavaztatok le, mert nekunk igy sikerult es ezt megosztottam :D
2017. dec. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mit jelent a mindent rendben találtak? Pajzsmirigy, terheleses cukor es inzulinvizsgalat? Nemi hormonok? Átjárhatósági? Immunologiai, genetikai kivizsgálás? Egy inszem sajnos a szinte semmi kategória. Ritkan sikerül az első. Egy ilyen beavatkozásnál 5-15% az esély.
2017. dec. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a Válaszokat mindenkinek.Igen minden vizsgálat megvolt inszem előtt.Most januárba megyünk elvileg a következőte.Én jelenleg E-vitamint +méhpempőt szedek.Férjem pedig E-vitamint + MacaVibet
2017. dec. 26. 15:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Nakunk inszem előtt csak a legalapabb vizsgálatokat ajánlják. Se terhelés, se genetikai se immunológiai. Pl a mi centrumunkban nem hisznek az antifoszfolipid szindrómában, így senkit nem vizsgáltatnak rá. Kapásból tudok viszont 4 ismerőst, aki a betegség felismerését kezelését követően egyszerre sikerült a teherbeesés.
2017. dec. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2017. dec. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!