Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még csak három hónapja próbálk...

Még csak három hónapja próbálkozunk élesben, de máris szét stresszelem magam, mert még nem jött össze, mit tehetnék, hogy ne stresszeljek? Meditáció? Egyéb gondolat átprogramozó tevékenység?

Figyelt kérdés
Bocsánat, a butus kérdésért! Tudom, hogy még korai a 3 hónap, épp ezért szeretnék nyugodtabb lenni és nem összetörni, amikor látom az alacsony hőmet :(
2010. jún. 9. 13:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Mások hogyan kezelték a kezdeti nehézségeket?
2010. jún. 9. 13:15
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia, annó nekem is mondták hogy mérjem a hőmérsékletet. Na és az tényleg stresszelt: ott pihent a hőmérő az ágy mellett és ahogy kipattant a szemem...
2010. jún. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én pont ugyanezt teszem! Neked hogyan sikerült megnyugodnod?
2010. jún. 9. 13:33
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Saját tapasztalat:Felejtsd el a hőmérőzést, a mell vizsgálatot stb...ettől hülyültem be én is.Kiszámoltam kb. mikor vagyok félidőnél, és abban a pár napban igyekeztünk minél többet szeretni egymást.Nem gondolkodtam azon, hogy vajon most sikerült-e, hisz az a páromat is lehangolta volna.Viszont aktus után kb.15-20 percig még fekve maradtam a fenekem alatt párnával.Addig beszélgettünk, cirógattuk egymást.Hidd el agyban dől el minden.Nekem igy sikerült egy missed ab. és egy fél éves gyulladásos kezelés után.

Sok sikert!

33 hetes km.

2010. jún. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A hőmérőzést azért is folytatnám, mert ha netán valami oknál fogva tényleg nem jön össze bizonyos időn belül, akkor a diagramok segíthetnek az orvosoknak. Nem? Legalábbis, én csak ezért csinálom, mert valójában két naponta együtt vagyunk a párommal.
2010. jún. 9. 14:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Sehogy, én nem tudtam kezelni a kezdeti stresszt, sajnos. Az első pár hónapban úgy voltam, mint te most, ez ellen SEMMIT nem tudtam tenni,annyira akrtam már a babát. Most, hogy 1,5 éve nem jön össze,természetesen ugyan úgy akarom, de valahogy elmúlt ez a stresszelés magától, már úgy vagyunk, h jön,ha akar, mi megteszünk mindent, rajtunk nem múlik. Mielőbbi babásodást kívánok neked.
2010. jún. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, és sztem nem hőmérőzz, én is azt csináltam fél évig... teljesen feleslegesen kínoztam magam vele, doki két hormonvérvételből meg egy ultrahangból megmondja, h van-e, és mikor van peteérésed. Ne kínozd magad szerintem még ezzel is.
2010. jún. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!