Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja január 2. - ára?...

Ki nem várja január 2. - ára? Ki mikor tesztel?

Figyelt kérdés

2017. dec. 26. 20:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én pontosan január 2-re nem várom.😊Első próbálkozós hónap, szóval nem élem bele magam, de azért reménykedem.2. babára gyúrunk.😊Majd csak január 3. vagy 4.-én tesztelek, persze ha addig nem jön meg.Előtte semmiképp.És Te mikor terveztél tesztelni?
2017. dec. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom mikor teszteljek.

Ez a 2. nap hogy megakarjönni érzésem van, ami az eddigi ciklusoban nem volt jellemző. :)

2017. dec. 26. 21:35
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem "csak" mellfájdalmam van (hasonló mint az első tethességkor), hát kiváncsi leszek 😊
2017. dec. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Èn dec.31-re nem várom. 9hónapja próbálkozunk a tesóval. Ma többször szurkált a mèhem, görcsölgettem. Pènteken tesztelek. Drukkolok nektek!
2017. dec. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Szia Én 1 re nem várom. Az első terhességemnél már mensi előtt pár nappal fájtak a melleim és a hátam de most semmi. Remélem összejött :( szerintetek mikor tesztelhetek leghamarább ? :)
2017. dec. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
nekem 4-en nem kene hogy megjojon de nagyon izgulok masodik clostis honap
2017. dec. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Na valaki tesztelt türelmetlenségből mostanában?😊Én párom miatt (hiába mondtam, hogy korai, első babánál is csak a nemvárt után 3 nappal lett extra halvány pozi) csináltam egy predicator early tesztet, de full negatív lett.Egyáltalán nem keseredek el mert nagyon korai volt, 10. dpo-n, még mindig reménykedem hátha mégis összejött.Január 2-re nem várom.
2017. dec. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Én is január 2.-a nem várom.

Én gondolkodom a hónap reggeli teszten, mert kb egy hete meg akar jönni érzésem van, ami eddig nem volt egyik ciklusban sem.

2017. dec. 30. 19:08
 9/16 anonim ***** válasza:
Jelen. Januar 2-re nem varom. Predictor ma full nega. :( Lassan 1 eve...
2017. dec. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én dec 30-ra nem vártam de nem is jött még😃 Reménykedek 😃
2017. dec. 31. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!