Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A bükki füvesember babaváró...

A bükki füvesember babaváró tearendszerét próbálta valaki?

Figyelt kérdés
Ha igen, hatásos volt? :)

2017. dec. 26. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi ittuk, de sajnos nem használt.

De ezek mi voltunk.


Én hiszek ettől függetlenül a gyógynövényekben, de nem mindig és nem mindenkinek hatásos.

2017. dec. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
33%
Aki azt állítja, hogy gyógynövényekkel gyógyítható a rák, attól elvből nem veszik semmit.
2018. márc. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a több évig húzódó gyógyszerekre már nem reagáló krónikus hólyag-prosztata gyulladásom gyógyította meg végleg 27 éves koromban.

Soha a büdös életben nem hittem ebben a kóficban és kb. három hét múlva teljesen elmúlt minden szúrás és fájdalom és természetesen egyből becsajoztam örömömben. Ez komolyan így volt és nem tért vissza soha többé, pedig felfáztam azóta párszor mert miért is vigyáznék magamra.

Szóval babaváró teáról nem tudom hogy mi van, valószínűleg lehet hatása de ez két emberes dolog tehát nem biztos hogy a nőnél van a hiba oka ha nem jön össze a dolog.

2018. aug. 31. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!