Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue nem várt előtt 1...

Clearblue nem várt előtt 1 nappal halvány pozitív a többi lent Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

24én kellett volna megjönnie, azóta sem jött meg, a mellem duzzadtak és fájnak.

23án reggel a clearblueval teszteltem első pisivel egy azonnalo jól kivehető halvány pozit

Itt a kép:


[link]


De ma 27én igaz nem első pisiből hanem vagy a 4. pisilére egy walentin nevezetű tesztre pisiltem egyértelműen negatívat!

Nem ismerem ezt a tesztet ezt még soha nem használtam csak clearbluet nem kaptam sehol sem...


Szerintetek ilyenkor mi van?

Köszönöm a válaszokat



2017. dec. 27. 11:05
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
Álpozitiv teszt állítólag nincs. A Clearblue a legjobb teszt, szerintem terhes vagy. Reggeli pisi a legjobb, holnap tesztelj újra. De szerintem pozitív lesz.
2017. dec. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:

Próbáljak valahol cearbluet szerezni és azzal teszteljek?

Én nem tzdom elhinni hogy az a pozi hamis pozi lenne mert ahogy ment végig a teszt egyből kijött a hakvány pozi, még várni sem kellett

Nem értem...

Tesztelek még 1et... 😕

2017. dec. 27. 11:21
 3/43 anonim ***** válasza:
Reggelig bírd ki. Vegyél x-epilt, nekem mindkét terhességem kimutatta a nemvárt napján. Abban 2 db van. Tudom, hogy baromi izgatott vagy, de várj reggelig!
2017. dec. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen 😯
2017. dec. 27. 11:29
 5/43 anonim ***** válasza:
A Clearblue az egy szar teszt, azon ettől erősebb 2. csík sem valós pozitív. A Walentin viszont nagyon jó, 10-es erősségű, már a 12.dpo-n kimutatja, ha van baba (tapasztalat).
2017. dec. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. dec. 27. 12:17
 7/43 anonim ***** válasza:
Menjél el a patikába, és vegyél egy teljesen mindegy milyen tesztet, hiszen három nap késésnél már ki kell mutatnia akárminek, főleg ha 24. én már volt egy pozitív teszt. Egyébként nekem a nemvárt napján egy délutáni pisiből mutatta ki legelőször hogy terhes vagyok , ilyenkor már nem kell várni reggelig. Valószínű ez a második teszt hibás volt.
2017. dec. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

Köszönöm

23án reggel csináltam a halvány pozi tesztet mensi előtt 1 nappal 😕

És nem jött meg még ma sem!

Holnap reggel első pisiből csinálok még 1et lesz a mi lesz!

De az biztos hogy dokihoz el kell mennem akármi lesz!

2017. dec. 27. 12:41
 9/43 anonim ***** válasza:
Ha valoban 3 napja kesik akkor a 100. pisibol is mutatnia kellene. Drukk! Dm, rossmannban lehet kapni predictort, az nagyon jo teszt!
2017. dec. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:

Az 5-os valaszoloval ertek egyet, a Clearblue pluszos tesztje egy sz@r. Ez az en kerdesem volt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..

2017. dec. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!