Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet újra pé-m a menzi előtt...

Lehet újra pé-m a menzi előtt 6-8 nappal? A ciklusom rendszertelen, de általában 39 napra jön meg.

Figyelt kérdés

Mielőtt megjött, előtte 6-8 nappal is éreztem a hasszurkát és nyúlós átlátszó folyásom is volt. Voltunk együtt akkor is. Lehet hogy 2szer volt pé-m? Lehetséges?

Szeretnénk már babát!


2008. okt. 25. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
sajnos 39 napos ciklusnál már nincs is peteérés. én 2 dokit kérdéeztem meg mire elhittem. és tényleg nemvolt peteérésem. nekem 33-39 naposak voltak a ciklusaim. és már 2 éve küzdünk:(:((((((((((((
2008. okt. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ez totál igaz amit az előttem szolo irt!tudom nehéz. nekem még sajna nincs peteérésem magátol. én most clostit szedek. hogy legyen egyáltalán. nekem 40 napos ciklusaim voltak. mindig szinte 40 napra jött meg.
2008. okt. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valóban ezt mondják sokan. Azonban nemrég olvastam egy nőgyógyász véleményét és azt írta, hogy a közhiedelemmel ellentétben lehetséges ilyenkor is peteérés. Gondolom ez a kevesebb, sajnos.
2008. okt. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Oh, ne már! Jaj nekem...


De akkor miért éreztem a hasszurkát és miért volt a folyásom ilyen? Előtte meg tojásfehérjés? És a menzim is normális mennyiségű volt. Ha nem lenne peteérésem akkor menzi se lenne vagy max. barnázás nem?

Most a ciklusom 12.napján vagyok. Tegnap volt hasszurkálás, mintha kést forgattak volna a petefészkemben (jobb). Együtt is voltunk. Kedden megyek dokihoz. Akkor így semmi esélyem a babára? :((((

2008. okt. 25. 16:15
 5/9 anonim ***** válasza:
1 válaszolo vagyok:nekem is mindig rendes mennyiségü vérzésem volt hiába nemvolt peteérésem. :(((((((tudom milyen rossz érzés de jobbha szembeszülds a ténnyel. nekem a multhonapban volt nyálkám és nemis egyszer mégsem volt peteérésem. nemtudom akkor miért jött nyálka. pedig 6 cm re kitudtam huzni.
2008. okt. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
megint én. devan esélkyed a babára!de ha dokihoz mész a 12-13 napon menj akkor tudja megmondani van e pé
2008. okt. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sógornőmnek 42-47 naposak a ciklusai, 3x volt terhes... Amúgy ez a második peteérés... szerintem azért lehetett a váladékod olyasmi mint peteéréskor, mert mensi előtt 1 héttel hasonlóvá válik az nyák. Erről a babáttrervezők honlapján is lehet olvasni, a címét nem tudom sajnos valami babatervezős... itt tán többen tudják.
2008. okt. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Együtt vagyunk ha van ilyen folyás ha nincs és talán összejön. Jövőhéten megyek dokihoz, hátha megmondja volt-e pé-m. De ha volt és sikerült is esetleg a baba akkor mit kéne látnia? Vastag nyálkahártyát?
2008. okt. 25. 17:17
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ilyenkor csak vastag nyálkahártáyt lát még, ami lehet a mensi jele is, de a baba jele is. Viszont ha vasgtag, kb 8 mm vagy afölött,akkor legalább volt peteérésed!

egyébként nekem 36 naposak a ciklusaim, és a 21.napon van peteérésem. Nyálka és szurka is van. Úgyhogy létezik hosszú ciklus, anyumnak is mindig ilyen volt, és négyen vagyunk tesók... Ne aggódj, de menj el dokihoz, és akkor megnyugszol!

2008. okt. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!