Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges 2 negatív teszt,...

Lehetséges 2 negatív teszt, mégis terhes lennék?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma van egy hete, hogy késik a menstruációm. Csináltam egy tesztet a 2. és a 6. napon, de mind a kettő negatív lett. Tüneteim a mellfájáson és a néhai hasfájáson kívül semmi más. Igen, tudom...orvos. Viszont előtte tőletek szeretnék tanácsot kérni. Van esetleg ebben már tapasztalatotok, hogy terhesség vagy nem? Mi a párommal még nem szeretnénk. :(

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2017. dec. 28. 08:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
30%

Nem nagyon valószínű.

Mivel a kategóriát is eltévesztetted, arra gondolok, hogy a párod esetleg rossz helyre dugta.

2017. dec. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Igen? Észre se vettem...minden esetre köszönöm a választ, nagyra értékelem. Legközelebb szólok neki, a másik lyukba dugja.

Viccet félre téve, ne haragudjon Ő kegyelme, hogy rossz helyre írtam ki. Az egyéb kérdések nekem ezt is takarja.

2017. dec. 28. 08:48
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű, hogy terhes vagy, hacsak nem a szokásostól eltérő módon alakult a ciklusod, vagy volt egy spontán peteérésed és a nagy könyvben előírtaktól eltérően jóval később lettél terhes.

De azért ez elég ritka.

Várj azért még, hogy megjön-e. Ha ez a hónap kimarad, akkor a következőben keresd fel az orvost.

Illetve az sem mindegy, hogy hány éves vagy, mióta menstruálsz, mert ha mondjuk még fiatal vagy, akkor ez még normális is lehet.

2017. dec. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
56%

"Az egyéb kérdések"

A TERHESSÉG kategória miért nem jó?

Vagy a fogamzásgátlás?


Te ugye elvből nem mész át a zöld lámpán sem?

Amúgy köszönöm a 0%-os lepontozást.

Ha esetleg nem vetted volna észre: ott van a válasz is.

2017. dec. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Tudod nem értem miért kell rögtön neki támadni a másiknak. Fogalmam sincs mit hova kellene kiírni, de gondoltam az emberek elnézőek ha rossz helyre írtam ki és nem rögtön bunkón (már ne haragudj) válaszolnak. Spontán ezért volt. :)

De leszek én az okosabb: NE HARAGUDJ.

2017. dec. 28. 09:25
 6/25 A kérdező kommentje:
2. választ adónak köszönöm. Körülbelül 3 éve menstruálok, elmúltam már 18.
2017. dec. 28. 09:27
 7/25 anonim ***** válasza:
40%

"miért kell rögtön neki támadni a másiknak."

Pl: miért nem pontoztad fel a jó válaszomat?

Szerinted érdemes neked válaszolni?

2017. dec. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Istenem, most komolyan ennyi a baj? Lehet módosítani? Szívesen megteszem. :)
2017. dec. 28. 09:47
 9/25 anonim ***** válasza:
58%

Nem szoktátok megnézni,hogy kiszakadt-e a gumi?

Vagy miből gondolod,hogy terhes lehetsz,ha védekeztek?

2017. dec. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Volt megszakításos "vèdekezèsünk".
2017. dec. 28. 10:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!