Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek a teltségnek van...

Elány kérdése:

Szerintetek a teltségnek van köze ahhoz hogy mit látnak az uh-n?

Figyelt kérdés

Utolsó vérzés nov.5 2,5 hete késik 6db ebből 4különböző fajta pozitîv tesztem van. Tünetek pipa.

Ma az uhn mégse látott a doki méhen belül illetve kívül terhességet.

Szóban mondta h ráutaló jelek vannak holnap reggel a laborban kezdem.

Régi uh gép fáradt doki. Van hájréteg rajtam ez a hüvelyi uht befolyásolhatja? Vagy ennyire késői pete érés lett volna h egy petezsákot se látott utolso mensi alapján 7+4en?

Előző babánál is ez volt h elsőre nem látták ott a drnő közölte hogy dagadt vagyok... Igaz akkor egy hét késésnél már mentem rá2 héttel már szívverés is volt. Gondoltam most ennyi idő elég. De lehet megint korán mentem?


2017. dec. 28. 19:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
100 kg fölött vagyok, de ez sosem okozott gondot a terhességem során, mindig láttak mindent, hasi UH-n is, a legelején is.
2017. dec. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hüvelyi UH-t kevésbé befolyásolja, de tény, hogy vékonyaknál jobbak a látási viszonyok. De egy 7 hetes terhességet akkor is látni kellene, ha 100 kiló felett vagy. Előfordulhat, hogy később fogant, vagy tényleg nem jó helyen van.
2017. dec. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi,nekem a korhazban ami eleg felkapott azt sem lattak hogy van petefeszkem. Maganban meg a peteerest es Uh kovettuk. Gepfuggo en is kover vagyok :)
2017. dec. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Huvelyi uhn tok mindegy milyen vastag a hasfal. A dokim mondta hogy bocsi de kívülről nem tudja kitapintani a hurkak miatt:)) de uhn minden latszik. Ahhoz nincs koze, sot 3d uhn is voltunk babamozin ott se volt gond(bar tartottam tőle) nagyon profi gepek ezek mar
2017. dec. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hüvelyi uh-nál mindegy a testalkatod. Hasinál meg nem csak a hasfal vastagsága számít, hanem hogy a te zsírodon vagy épp izmodon mennyire lehet átlátni. Vizsgáltam már vékony izmosat, akiben alig lehetett látni és nagydarab zsíros embert is, akit élmény volt uh-ozni. Nyilván egy nagy hasat nehezebb összenyomni, de ez se a te gondod legyen, meg lehet oldani mindent.
2017. dec. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%

Huvelyinel sem mindegy mennyi belso zsir van sajnos tapasztalat. Egy gyenge geppel nemsokat latnak.

3.valaszolo

2017. dec. 29. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek ment a zöld kezecske. Hát marad az h az idő majd válaszol.
2017. dec. 29. 06:49
 8/14 anonim ***** válasza:
Fontos volna ebből a szempontból, hogy mikor teszteltél először pozitívat!? Hüvelyi uh-val már látni kéne! Annál mindegy a testalkat, hisz közvetlen a méhszájig megy.Az is lehet, hogy később fogant, de azért is kérdem, hogy mikor lett pozi a teszt, mert esetleg abból lehet következtetni!
2017. dec. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Halvány sejtető pozitív tesztem mikor meg kellett volna jönnie rá 2 napra lett. Erős pozitív bő egy hét késéssel. Megkaptam a labor eredményeket 143 U/l az eredmény 30 felett terhesség. 10 én megyek következőnek akkor már a magánba ott látnia kell már mindent sőt akár késői érés akár nem addigra szivhang is kell legyen.
2017. dec. 30. 13:46
 10/14 anonim ***** válasza:
Kb. 1500-as HCG szintnél lehet látni valamit UH-n.
2017. dec. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!