Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esély van a terhességre?

Mennyi esély van a terhességre?

Figyelt kérdés

Szóval,a barátommal úgy 2-3 hete le feküdtünk,(ez volt az első) de ez kb 2-3 percig tartott. Védekezés nélkül csináltuk,mert nem ment el bennem,még közel sem volt hozzá .Hanem miután kivette rá egy fél percre ment el. Nagyon félek hogy terhes vagyok,mert annyi helyen látom,hogy előváladéktól is lehet valaki terhes. Valaki pedig azt mondja,hogy nagyon kicsi az esélye,mert vannak egészséges emberek akik hetekig próbálkoznak hogy összejöjjön a baba,és lehetetlen lenne,hogy nekem elsőre sikerüljön úgy,hogy nem is élvezett el bennem. Ahhoz szupertermékenynek kell lennem?! Egyik barátnőm szerint..

Szerintetek mennyi esély van a terhességre előváladéktól? Annyira parázok mióta ez megtörtént,és már képzelődöm is. Jövőhéten mindenképp veszek egy terhességi tesztet.



2017. dec. 29. 11:03
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja,és nekem általában sosem ugyanakkor jön meg,állítólag még nem állt be,és a stressz is okozza. ( 15/L )
2017. dec. 29. 11:06
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy 2 perces "aktusért" kár volt kockáztatni, nem gondolod?

Legalább kielégített előtte, utána, vagy neked csak az aggódás jut?


Lehetni, lehetsz. Esélyeket latolgatni a ciklusaid ismeretében lehetne.

2017. dec. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen tudom..Megbántam.Persze. Előtte hónapokig ujjazott,így nem is fájt. Sőt,nem is véreztem.
2017. dec. 29. 11:13
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Előtte miért nem féltél?

Majd írd meg, mi történt.

Ja: és ezután mi lesz?

2017. dec. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De kérlek,nyugtass meg hogy nem leszek terhes 😞Anyám is védekezés nélkül csinálta az elsőt,és semmi nem eltt. Nagyon nem akarok gyereket! Komoly céljaink vannak,nem vagyok érett egy gyerekre. Vetélés lenne úgyis a vége,de apám kinyírna,ha megtudná.
2017. dec. 29. 11:50
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Onnan kezdve, hogy egy töltött kukit beengedsz a nunidba, esélyes a terhesség.

Mi ezzel a probléma? Elmúltál már 10 éves, ugye?

Tehát akkor ezt tudod.


Most miért félsz, ha előtte nem féltél? Ezt nem értem.

2017. dec. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez történik akkor, amikor olyankor kezd el dugni valaki, amikor nem elég érett hozzá. Tesztelj majd, ha késik.
2017. dec. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhes lettél, akkor vigasztalni fog, hogy 1:1000 esélyed volt rá?
2017. dec. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De most komolyan. Barátnőim mondják ők is védekezés nélkül csinálták az elsőt,és még mindig,igaz,nem jó példa,de megnyugtat,hogy ő 1 éve nem szűz és mindig a megszakításos módszert használták,és mégsem lett terhes. Félreértés ne essék,én azóta nem is voltam együtt a barátommal,de legközelebb védekezeünk.Még valami nem hagy:Egészséges felnőttek próbálkoznak napokig,hetekig,hónapokig,és van olyan,össze sem jön,nekem pedig elsőre sikerülne úgy,hogy belém sem élvezett? Nagyon fura lenne. És tönkretenné az egész életem. Reménykedem,hogy nem vagyok az,de ettől függetlenül tesztelek! Köszönöm a válaszokat.
2017. dec. 29. 17:43
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem konkrétan elég volt egyszer nem védekezni, pedig nem is voltam akkor már hamvas ifjú a termékenysége csúcsán, úgyhogy arra ne alapozz, hogy ki mennyit szenved a gyerekért,

illetve kinek mennyire bejön a megszakítás, mint védekezés.


Nem védekezés. Nyilván kevesebb nő esik teherbe így, mintha nem vennék ki, de még mindig túl sokan ahhoz, hogy kockáztass.


Kb. 40 a Pearl indexe. Azaz 100 csak ezt alkalmazó nőből 40 bekapja a legyet 1 éves periódust vizsgálva.

2017. dec. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!