Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség jele lehet ha...

Terhesség jele lehet ha tüsszentésnél beszúr a méhen, petefészkeim?

Figyelt kérdés
Kèrdèsem elsősorban azokhoz szól akik voltak már terhesek, ès tudják miről beszèlek. Èn az első pár hèten alig mertem tüsszenteni, köhögni, úgy "beszúrt" olyankor a petefèszkeimnèl. Holnapra nem várom, minden tüsszentèsnèl èrzem ezt a fájdalmat. Egyèb tünetem nincs, csak a mellduzzanat. Hőmérsékletem fent van.
2017. dec. 30. 10:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák, én pl nem tapasztaltam ilyet.

(Van egy kisfiam)

2017. dec. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem mind az 5 terhességnek ez volt a legrosszabb tünete. Néha sírni tudtam volna.
2017. dec. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt ilyen, de ha neked előzőleg igen, akkor lehet akár most is ez egy jel..
2017. dec. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt terhesseg alatt.nagyon fájt .aztan rájöttem hogy ha éreztem hogy kell akkor összegörnyedtem kicsit és igy nem fájt 😊 probald ki.kiváncsi vagyok hogy tenyleg terhes e vagy.majd ird meg
2017. dec. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2017. dec. 30. 20:40
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csináltam egy tesztet dèlutáni vizeletből, holnap kellene megjönnie... Majd leszakad az egyik mellem, görcsölgetek is.. Kisfiamnál ilyenkor már règ egyèrtelműen mutatta. Szerintetek?
2017. dec. 30. 20:42
 7/10 anonim ***** válasza:
Vmi mintha latszidna rajta .de nekem is ilyen volt sot picit erosebb es ma megint ugyanolyan mint a tegnapi.szival nekem nem jott ossze.rissz a tesztem
2017. dec. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Milyen márka volt? Enyèm XEpil
2017. dec. 30. 20:50
 9/10 anonim ***** válasza:
4-es és 7es válaszoko vagyok.én dmben vettem tesztet vmi top test.10es.de azota nem csinaltam.szerintwm nekem nem sikerult.
2017. dec. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem se, ma is ugyanolyan halvány a csík... Nem baj, 2018-ban sikerül mindkettönknek :) 🍀
2017. dec. 31. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!