Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhesség vagy csak a...

Lehet terhesség vagy csak a closty miatt van?

Figyelt kérdés
Mára nem vártam de tegnap óta nagyon halvány barna folyásom van csak pisinél és nem mindig. Ma pedig jobb oldalt a petefészkemnél nagyon bele nyilal.Nagyon érzékenyek a mellbimbóim. Most megyek tesztet venni de közben érdekelne hogy ha volt is másnak ilyen akkor lett e belőle baba?

2017. dec. 31. 08:04
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Azt el felejtettem hogy a hőm is 36.8 alapból 36.3 és követve volt a peteérés így biztos a 14.dik dpon vagyok.
2017. dec. 31. 08:05
 2/23 anonim ***** válasza:

Drukkolok,siman lehet baba a dologban. Irjal ha teszteltel de olyan pisit hasznalj ami 4-5ora nem pisiles utan van hogy eleg koncentralt legyen.

Milyen tesztet veszel?

2017. dec. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
28%
Mi az a closty?
2017. dec. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen tesztet kapok de szerintem azért ilyenkor már mutatnia kell ha van is valami.
2017. dec. 31. 08:28
 5/23 anonim ***** válasza:
6hetes vagyok es a nemvart napjan delutani pisibol ami elott 4-5 orat nem pisiltem lett halvany pozitiv.,es az volt a 14.nap.Predictor earlyvel. Csak azert javasoltam hogy biztosra menjel. Elso voltam.
2017. dec. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Próbálok jó tesztet venni
2017. dec. 31. 08:41
 7/23 anonim ***** válasza:

Ez sajnos mensi is és baba is lehet. Az hogy most magas a hőd annyit jelent, hogy volt peteérésed míg eddig nem. De hogy nemvárt napján is magas utalhat arra, hogy bizony babás vagy. De a barnázás nem túl jó jel. Drukkolok!

A rossmannos predictor early tényleg jó teszt!

2017. dec. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Csak az a baj ma nincs rossmann. Tescoba megyek és meg nézem ott milyen választék van.
2017. dec. 31. 09:10
 9/23 anonim ***** válasza:
Tescoban x-epil szokott csak lenni, de a nemvárt napján halványan az is szokta már mutatni 😊 Ird majd meg mi lett.
2017. dec. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Csajok meg vettem a tesztet. Eléggé görcsölök de még nem jött meg hál istennek ha haza értem meg csinálom az egyiket mert 2 db os x epilt kaptam.
2017. dec. 31. 11:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!