Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok, az első ultraha...

Terhes vagyok, az első ultrahang januárban lesz, lehet valami probléma?

Figyelt kérdés
11.23-án volt az utolsó menstruacióm, 12.18-án kellett volna-e megjönnie, csináltam egymást követő nap két pozitív tesztet, a harmadik napon pedig egy digitálisat, ami ki írta, hogy 2-3 hetes a magzat. Nőgyógyászati ultrahangra még csak január 3-án megyek, úgy érzem soha nem telik el az idő.. meg nyugodhatok teljesen, hogy sikerült a baba, vagy az is lehet, hogy üres petezsák látszik vagy akármi? Úgy félek..

2017. dec. 30. 15:34
1 2
 1/13 Elány ***** válasza:

Sajnos bármi lehet. De nem szabad ezzel stresszeld magad!!!!! Nekem is lassan telik az idő. Nekem november 5én jött meg utoljára Dec 9én nagyon halvány pozitív majd 15 én erős pozi teszt. Csütörtöki uhn nem láttak semmit :( de ez volt a tesonal is!!! Tegnap voltam vérvételen ami alapján 4-5 hetes terhes vagyok. 10én megyek kövi uhra.

Ne sresszeld magad. Én nem értek egyet a ne éld bele magad dologgal ;) hiszem ha tudja h kötődünk hozzá Ő is ragaszkodóbb életerős csöppség lesz!!!

Az első terhesség is egy lassított felvételnek tünt addig amîg nem éreztem mozogni 😁

Boldog babavárást! :) ;)

2017. dec. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, próbálok nem idegeskedni, de nem lehet, úgy szeretném már tudni, hogy minden rendben van-e. Nekem az első babám lesz, és 1,5 évre sikerült.. :) boldog babavárást nektek is! :)
2017. dec. 30. 16:05
 3/13 A kérdező kommentje:
Majd írj 10-edikén, hogy mi volt!
2017. dec. 30. 16:13
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Pont annyi idős várandós vagyok mint te😊.

Január 12-én megyek ultrahangra.Harmadik baba,remélem kislány 😁😁😁

2017. dec. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De a neme még akkor nem derül ki?? :) Én is kislányt szeretnék, természetesen a férjem kisfiút.. 😬😬
2017. dec. 30. 16:41
 6/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem nov 22en volt a mensim, mivel karacsonykor elkezdtem görcsölni meg barnázni elmentem ügyeletre, de akkor meg nem láttak semmit. Korábbi vetélés miatt 1hete utrogestan kúpot használok. Jövőhéten megyek én is újabb vizsgálatra. Első baba lenne, több mint egy év próbálkozas utan 32 évesen. En is allandoan izgulok foleg igy hogy gorcsok fajasok pecsetelesek vannak...
2017. dec. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Esélytelen hogy megmondjàk a nemét még csak 6 hetes leszel. Akkor sem kell megijedni, ha szívhang sem lesz. Én 6+3 voltam az első szìvhangos vizsgàlatnàl, de nem ritka hogy később indul be.
2017. dec. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm :) megnyugodtam most. Én meg csak 22 vagyok :)
2017. dec. 30. 18:12
 9/13 Elány ***** válasza:

Első vagyok. Ma elvetéltem 😭 reggel vérezni kezdtem kórház uh és látták h a felritkulásnál megállt a dolog. Sajnos ilyen is van...

Tudom ezzel most nem nyugtatta lak meg. De szurkolok h veletek minden rendbe legyen

2017. dec. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, minden rendben, enyhe görcstől sem kell megijedni, ha van az is normális :) nekem csak a 8. heti uh-n volt szivhanh, szóval attól sem kell tartani, ha most nem lesz. 1 hónapos kisfíú anyukája, 22/N
2017. dec. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!