Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, még szűz, barátommal rendszeres az orális kielégítés és a petting, de így is nagyon vigyázunk. 6 nap múlva kellene megjönnie, érzékeny a mellbimbóm, egész napos hányinger, hidegrázás jellemző, hasmenésem is van, a fejem is fáj. Tegnap hőemelkedésem is volt. Ezek lehetnek a terhesség korai jelei vagy vírus? A válaszokat előre is köszönöm!
2018. jan. 1. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Inkább valami betegség.


Az a helyzet, hogy a teherbe eséshez olyan menni élet szükséges; ahol a pénisz a vaginádba hatolva - elélvez...

2018. jan. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Lanyom... Gyogyszer kene a betegsegedre meg agy. Mielott szexelsz. Barmilyen formaban
2018. jan. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Szűz vagyok, de szopok. Hasmenésem van, lehetet-e terhes?

Érdekes gondolatmenet.

2018. jan. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkabb menj vissza barbizni. Ilyen az mikor a tinik nagynak gondoljak magukat kozben az eszuk meg elszaladt eloluk. Mondjak sokan, a szexet csinalni kell nem tanulni. Hat ebben az esetben nem igyvan. A szexrol tanulni kell. Ha valaki azt gondolja 16 EVESEN hogy ha leszopja a csavojat es biztos terhes lesz ott mar komoly bajok vannak.. elegge gyerek vagy te meg ehhez, nem gondolod? Es nem a korod miatt, hanem a leirtak alapjan elegge latszik.. bovitsd a tudastarad a szexel kapcsolatban, kulonben nagyon keserves nemi eleted lesz(kerlek, addig meg ne nagyon legyen).
2018. jan. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rengeteg helyen olvastam, hogy a kézről a hüvelybe juttatott spermától is teherbe lehet esni, erre alapoztam a feltételezést. Ezek szerint téves az info?
2018. jan. 6. 04:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a parod a kezedbe elvezett, es utana te magadba raktad az ujjad akkor igen, nagy esely van arra hogy bejutottak a spermak.
2018. jan. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!