Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes?

09912 kérdése:

Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Már 6 napja hogy késik és barnás-véres folyásom van. A barátommal a megszakításos módszert alkalmazzuk és ő mindig időben kivette és figyelt. De aggódom. A szokásos tünetek ,hogy ingerült vagyok ,feszültebb,kívánósabb vagyok és a melleim is fájnak kicsit. Remélem nem vagyok terhes mert az gáz lenne. 18/L
2017. dec. 29. 23:50
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem védekeztek lehetsz.

Csinálj tesztet

2017. dec. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
100%

Nekem szinte mindig van barna folyásom mielőtt megjön, nem hiszem, hogy köthető lenne a terhességhez.

Az viszont már aggasztóbb, hogy ennyire felelőtlenek vagytok. A megszakítás sose volt és sose lesz biztonságos. Nőgyógyászt javaslok, fájdalommentesen kiderítik, hogy mi a szitu.

Ha már ott vagy és minden oké, akkor egy fogamzásgátlót irass fel vagy hazafele vegyél egy csomag óvszert!

2017. dec. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
5%

Uuu bakker. Pacsit. Ugyanez. Nekem mrgjött, de halalra remitettem magam, mert utana olvastam h menzesz kozben is lehet. Hat nem tudom.

Mindenesetre csinalj majd tesztet. En is fogok.


Ja es csupasz kukit tobbet ne engedj magadba tabletta nelkul. Megfogadtam en is.

18/l

2017. dec. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Ahj nagyon beparáztam és szinte remegek , konkrétan majd el sírom magam ,sosem vártam még ennyire hogy megjöjjön.Utana olvastam és mások azt írták hogy teherbe estek és mondom uristen remélem nem .
2017. dec. 30. 00:07
 5/28 anonim válasza:
80%

#2 vagyok

Nyugalom!

Holnap veszel egy-két tesztet és meglátod.

Jobban ajánlom a nőgyógyászt, de SOS helyzetben a terhességi tesztet használd.

2017. dec. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
26%

Harmas vagyok. En napokig zokogtam. Vizsgam is volt a menzeszem elott. Es eppen a vizsga utan jott meg. De most is stresszelek, mert lehetek meg terhes. Szoval ja. Ma en is kaptam sirogorcsot. Foleg azert, mert mar szakitottam a baratommal. Gondolj bele...


De nagyon minimalis az esely. Nagyon utanaolvastam multkor es azt irtak, hogy az idegtol keshet egyreszt, masreszt meg nehezebben termekenyulsz meg.

2017. dec. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat es azt hogy nem hordtatok le minden felelőtlen élettelen szerencsétlen kis semminek 😂. Tényleg köszi most az utolsó után kicsit megnyugodtam de tesztet mindenképp venni fogok .
2017. dec. 30. 00:20
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
En igy lettem terhes, igaz 34 evesen. A te korodban a legtermekenyebb a no, en nem szorakoznek ... foleg ha a fiud is tini, mert akkor fogalma since hogy kivette- e idoben vagy nem.
2017. dec. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Ő 27 éves
2017. dec. 30. 00:27
 10/28 anonim ***** válasza:
65%

27 eves felnott ferfi egy 18 eves iskolast gumi nelkul dug, hat gratulalok!

Lehetne tobb esze.

Ez azert most remeljuk tanulsag lesz ( ha nem vagy terhes azert mert megusztad, ha terhes vagy es abortusz akkor meg azert ) , legalabb tablettat irassal ! Hidd el nem jo moka am az abortusz, meg egy gyereket felnvelni gyerekkent sem egyszeru.

2017. dec. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!