Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esedékes nap előtt egy héttel...

Esedékes nap előtt egy héttel halványan pozitív tesz lett. Viszont Antihisztamint szedek Tej allergiára. A babaszoba oldalon olvastam h az antihisztamin hamis pozitív tesztet produkál. Valaki szedett Antihisztamint?

Figyelt kérdés
Okozhat valóban ilyet? Ha terhes is lehetek, az max 3 hetes,azt kimutatja a teszt? 12.-én van időpont vérvételre. Köszi aki tud segíteni.

2018. jan. 1. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6%
A 3 három hetes terhességet már kimutatja a teszt.Amúgy ha ismeretlenektől, látatlanba vársz választ, hogy terhes vagy-e, akkor nem vagy felnőtt, és nem kéne gyereket vállalnod, mert nem fogsz tudni gondoskodni róla.
2018. jan. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés, a kérdésre válaszolj, de látom, nem megy. Köszi h itt voltál.
2018. jan. 1. 14:24
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy az antihisztamin és a hisztamin sem befolyásolja a HCG jelenlétet a vizeletben....

Szőval nem lesz emiatt pozi...de olyan korán nem lesz pozi, hacsak nem előző ciklusban estél teherbe, vagy "lehetetlenül" fura időpontban...

Tuti pozitív? Mármint ran látni olyan teszteket amin "valami"látszik, de az altalaban nem pozi, csak a reagens..vagy száradási csík..stb

2018. jan. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Esedékes menzesz előtt 1 héttel tutira nincs pozitív teszt. Lehet csak annak láttad. Lehet csak száradási csík volt.

Viszont ha vársz pár napot és akkor is pozitív, akkor valószínűleg ahogy egy másik válaszoló is írta, a nagy könyvben eltérő időben lettél terhes.

2018. jan. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Neten vettem nagyon korai tesztet, azokon mutatkozik a csík. Csak azon vagyok elcsuszva h nagyon korán lett pozitív. Köszönöm az értelmes válaszokat.
2018. jan. 2. 18:32
 6/11 A kérdező kommentje:
Csináltam is tesztet. Tisztán látható erőssen a 2 csík. Mensim előtt 3 nappal. A lányomnàl 3 hét megvolt mire halvány pozit produkaltam. 8 hetesen volt ilyen erős mint most. A nagylány 2 éves múlt :-)
2018. jan. 2. 18:38
 7/11 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!!


Szerintem Mensi előtt estél teherbe akkor, de még nem volt a méhben, csak úton...így megjött..beágyazódott, ezért ilyen korai..

Bár ez csak elmélet


2.

2018. jan. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Holnapra kaptam időpontot vérvételre. A hormonszintet akarják nézni
2018. jan. 4. 18:40
 9/11 anonim ***** válasza:
Miujság?
2018. jan. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nincs még eredmény a kezemben. Pénteken újabb vv.
2018. jan. 10. 00:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!