Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esely van arra hogy...

Mennyi esely van arra hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Egy hete kesik a mensim de negativat teszteltem semmi jele h meg akarna jonni most van 1 negy honapos babam es szoptatok de hat het utan rendesen megjott es azota is idobe a derekam faj neha es erzek hasszurkat :/
2018. jan. 1. 14:23
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
egyutt voltunk a parommal de idoben kivette viszont utana meg visszatette..es nem toroltuk le . A levegon meghalnak a spermiumok nem ?
2018. jan. 1. 14:25
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

26,475%, de lehet pár ezrelékkel kevesebb.


Anyuka, a spermiumokat kevered a HIV vírussal, ellenben spermáék elvannak a szabad levegőn addig, amíg a kanos urad visszatereli a gyíkot a picsulába. Ebből bizony lehet a négyhósodnak kistesója.


(Amúgy mindig hitetlenkedtem, amikor szülészet gyakorlaton egy nőgyógyász azt mondta, hogy egyes kismamák azzal sincsenek tisztában, hány lyuk van a lábuk között, nemhogy védekezésről meg hasonlókról... Mióta időszakosan gyk-zom, már nem is tűnik ez hihetetlennek.)

2018. jan. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Elég jó esélyed van rá, lehet, hogy csak korán teszteltél, ha később ágyazódott be.

Két hét késés után mindenképpen érdemes dokihoz menni, akkor is, ha nem vagy terhes. Más is okozhatja.

2018. jan. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem el, hogy már összehoztatok egy gyereket és nem tudjátok, hogy ha nem védekeztek, teherbe eshetsz. Hiába vette ki, van esély rá.
2018. jan. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz gyereket, védekezel. Ez a kivette-betette dolog meg..

észnél nem voltál, az biztos.

2018. jan. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%
Mizujs veled kerdezo? Teszteltel?
2018. jan. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
Ja,most latom,hogy az megvolt mar....elnezest.
2018. jan. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés már volt.

Akkor is azt írtuk,hogy lehetséges így teherbe esni.

Nem látunk beléd,így biztosat senki sem fog tudni neked mondani.

Nem értem,hogy tapasztalt,gyakorlott anyukaként,hogy -hogy magyarázni kell még valakinek,hogy hogyha egy ondós pénisz a hüvelyébe kerül,akkor elég nagy esély van a teherbe esésre.A terhességhez peteérés és sperma kell,de ezt már neked is tudnod kellene.

De,látom a férjednek sincs több esze nálad.


Ha kimész a kertbe locsolni,slaggal.Miután végzel vele és elzárod a csapot,marad a csőben még víz?Vizes marad belül..?

Ha erre tudod a választ,ami teljesen egyértelmű,akkor a kiírt kérdésre is tudnod kell.

2018. jan. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Negativat teszteltem ma is.. de meg nem.jott meg
2018. jan. 3. 11:38
 10/13 anonim ***** válasza:
Normális, ha pár hónapig szülés után még nem áll helyre a menstruáció, de azért védekezni kéne legközelebb. Ha terhes lennél, már jeleznie kéne a tesztnek, szerintem csak simán késik, de pár nap múlva tesztelj még egyszer. Ha akkor is negatív és még mindig nem jött meg, nem vagy terhes.
2018. jan. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!