Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem lehetek így terhes?

Ugye nem lehetek így terhes?

Figyelt kérdés

2 napja késik a dolog,28 napos ciklusaim vannak. A párommal voltam együtt,de gumival+megszakítással védekeztünk és odafigyeltünk.

A hasam nem fáj,szúr stb,de folyik egy szagtalan,színtelen váladék. A melleim érzékenyek. Azt még kell tudni,hogy vannak hormonális (pajusmirigy) problémáim,amik természetesen kezelve vannak. Vagy lehet azért sem jön,mert stresszelek?

Járt már valaki hasonlóan?


2018. jan. 1. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden rendben volt a védekezésnél, akkor nagyon kicsi az esélye. Csinálj egy tesztet holnap reggel a biztonság kedvéért, hogy megnyugodj.


Én jártam már így, megcsináltam a tesztet, negatív lett, és 10 perc múlva megjött :)

2018. jan. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi késés az semmi, a legtöbb nő ezt azért tudja, majd ha egy hétig nem jön meg vegyél tesztet. Ja és gumi mellett nem kell megszakítás.
2018. jan. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szakítottátok volna meg az együttlétet óvszerrel, akkor sem lennél terhes. Lehet van egy fertőzésed, vagy csak szimplán késik. Még hosszú évek óta beállt ciklussal rendelkező nőknél is előfordul pár nap késés.

Ha nem szórakoztatok még picit sem óvszer nélkül, akkor tuti nem vagy terhes. És nem szükséges az együttlétet megszakítani. Ha megfelelő a méret és a használat, akkor akármilyen hihetetlen, de nincs az az isten, hogy a gumi kiszakadjon. Viszont az örökös legjobb résznél történő megszakítás idővel nagyon a nemi élet kárára mehet!

2018. jan. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Pár napos késéssel nem kell foglalkozni.A mellfájdalom,értelemszerűen pms tünet.
2018. jan. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,megjött és minden rendben van!:)
2018. jan. 1. 20:32
 6/6 anonim ***** válasza:
A megszakitasos ‘vedekezes’ azoknak valo akiknek nem baj ha becsusszan a baba.. ennyi esszel minek szexelsz? Tuul gyerek vagy meg.
2018. jan. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!