Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik nem várt előtt napokban;...

Akik nem várt előtt napokban; enyhe megakarjönni érzést tapasztalt, hányan vagytok anyák?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok ez a tünet mennyire jön be.


2 nap még, mire megjön, és megakarjönni érzésem van.


Mik a tapasztalatok?



2018. jan. 1. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Amikor terhes lettem, emlekszem, ugyan azt ereztem, mint mikor meg akart jonni. Mellem leszakadt, es rohangaltam a wc-re, hogy most jon meg. De nem jott. El is keseredtem. Tehat nalam megvolt az erzes.
2018. jan. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálam annyira olyan érzés volt (alhasi görcs & mellfeszülés) hogy még tampont is tettem be. Nem volt rá szükség. 20hkm
2018. jan. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ezt az érzésem volt, plusz hányingerem is volt, két nap múlva kellett volna meg jönnie, nem jött meg és a nem várt napján pozitív lett a teszt
2018. jan. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem olyannyira ez volt, hogy sokkal erősebb pms tüneteim voltak, mint amikor korábban megjött, majd leszakadt a derekam, de persze nem jött meg, sogornömnek ugyanez volt.
2018. jan. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem, hogy előbb fog megjönni pár nappal, és a melleim is feszültek már akkor. Szerencsére nem jött meg:-)
2018. jan. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap előttt kellett volna megjönnie, nekem is olyan érzésem van mintha megakarna jönni, de még nemjött. Kíváncsi vagyok, még várok 1-2napot a teszttel.
2018. jan. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Annyira nem gondoltam,hogy terhes vagyok,hogy 12 nap kese utan csinaltam tesztet....Mindennap azt vartam mikor jon meg,mert full olyan erzeseim voltak...Annyiban volt màs,hogy a mellem 3x jobban fajt..szo szerint leakart szakadni..
2018. jan. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt csak én néha amúgy is így vagyok vele. Ritka, ha csak a várt/nemvárt napján kezdek görcsölni. 3-4 nappal előtte szoktam. De ez mindig is így volt, vagy 10 éve. 2 terhességemkor sem maradt el ez a mindjárt megjön érzés.
2018. jan. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miujsag kedves kérdező? Lett baba?
2019. márc. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!