Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát széretnénk a férjémel...

Babát széretnénk a férjémel 1éve és 6 hónapja múlt hónapban úgy jött a menszim December 17-22ig de barnás véres volt december 27 elmentem dokihoz csináltak egy tesztett vizeletből és negativ lett. Szerintettek lesz ebből baba?

Figyelt kérdés
Ma pedig észre vettem hogy volt egy kis bárnás véres pecsetelèsem. Szerintetek korai lehetett a teszt csináljak tesztett?

2018. jan. 1. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Mensi utan tiz nappal mar ki kellett volna mutatni sajnos.. De menj el dokihoz mert nem normális a verezgetes koztes időben.. Lehet fertozes, veteles, ciszta, beagyazodas.. Szóval barmi. Teszteltel?
2018. jan. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De miböl gondoltad, hogy terhes vagy?
2018. jan. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elmentem a dokihoz ès mondta hogy a barnas verzes utalhat terhességre és ő mondta hogy csinálni kell egy tesztet. a Doktor csinált tesztet èn nem
2018. jan. 1. 19:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha 28 naposak a ciklusaid és legutóbb december 17-én jött meg, akkor kb 1 hete volt peteérésed. 1 hét múlva tesztelj ha nem jön meg. Drukkolok!
2018. jan. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm remélem sikerült.😍
2018. jan. 7. 20:22
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem jött meg. De negativ lett. :(
2018. jan. 15. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!