Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esélye a terhességnek?

Mekkora az esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés

Szóval,a barátommal úgy 2-3 hete le feküdtünk,(ez volt az első) de ez kb 2-3 percig tartott. Védekezés nélkül csináltuk,mert nem ment el bennem,még közel sem volt hozzá .Hanem miután kivette rá egy fél percre ment el. Nagyon félek hogy terhes vagyok,mert annyi helyen látom,hogy előváladéktól is lehet valaki terhes. Valaki pedig azt mondja,hogy nagyon kicsi az esélye,mert vannak egészséges emberek akik hetekig próbálkoznak hogy összejöjjön a baba,és lehetetlen lenne,hogy nekem elsőre sikerüljön úgy,hogy nem is élvezett el bennem. Ahhoz szupertermékenynek kell lennem?! Egyik barátnőm szerint..

Szerintetek mennyi esély van a terhességre előváladéktól? Annyira parázok mióta ez megtörtént,és már képzelődöm is. Jövőhéten mindenképp veszek egy terhességi tesztet.. Barátnőim mondják ők is védekezés nélkül csinálták az elsőt,és még mindig,igaz,nem jó példa,de megnyugtat,hogy ő 1 éve nem szűz és mindig a megszakításos módszert használták,és mégsem lett terhes. Félreértés ne essék,én azóta nem is voltam együtt a barátommal,de legközelebb védekezeünk.Még valami nem hagy:Egészséges felnőttek próbálkoznak napokig,hetekig,hónapokig,és van olyan,össze sem jön,nekem pedig elsőre sikerülne úgy,hogy belém sem élvezett? Nagyon fura lenne. És tönkretenné az egész életem. Reménykedem,hogy nem vagyok az,de ettől függetlenül tesztelek. 15/L



2018. jan. 1. 18:50
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%

Nyilván nem 100%, de van rá esély. Mikor ment el az együttlétetek előtt utoljára? Mert az előváladék nem sperma, de(!) lehet benne egy kicsi, ami az előző ejakulációjából maradt.

Attól is függ, a ciklusod hanyadik napján voltál. Ha nem peteérés közelében, nem hiszem hogy nagyon aggódnod kéne, de nem lehetünk biztosak semmiben, mert nem látok beléd.

Barátnőméknek egyszer kiszakadt a gumi, elment esemény utániért. Pont a 14. napon történt az eset, a srác nem ment el, de később vették észre. A nőgyógyász azt mondta (legalábbis nekem így mesélték), hogy annak a minimálisnak ami esetleg benne lehet, még át kell jutni a méhszájon, ráadásul a hüvely savas pH-ja sem kedvez nekik, ezért nem is írt fel gyógyszert a barátnőmnek.

Persze mint mondtam semmi sem biztos. Ezen az oldalon is rengeteg ellensztorit olvashatsz.

Egyébként bocsi... nem bántani akarlak... de a csapból is az folyik manapság hogy védekezni KELL ha nem akarsz gyereket és a megszakítás NEM védekezés. Én tavaly vesztettem el a szüzességemet, de eszembe nem jutott volna ilyen. De nem értem, miért nem vettél be esemény utánit?

Mindenesetre drukkolok, hogy ne legyen belőle semmi.

16/l

2018. jan. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Előváladéktol is teherbe lehet esni. Volt már rá példa. Gyerek vagy még, nem kéne ilyennek kitenned magad. Ha már szexelsz koton vagy gyógyszer ha csak nem akarsz abortuszt.
2018. jan. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Cicácska....ha tönkre tenné az egész életed és így félsz tőle akkor miért nem védekezel? El kell sétálgatni a nőgyógyászhoz és feliratni fogamzásgátlót....többet nem kell izgulnod. De az a minimum, hogy egy gumit vesztek bármelyik közérben vagy patikában! Valószínű nem leszel terhes....de ez egy jó tanulság volt, hogy ne csinálj ilyet többet!
2018. jan. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
100%
Első vagyok, még mindig értetlenkedek, bocsi... Azt megértem, ha gumival nem akarod csinálni, mert tényleg nem olyan. De rengeteg más lehetőség van, már csak amit hallok az osztályomban is: fogamzásgátló tabletta, pharmatex, pesszárium (jól írom?) és megannyi dolog. Szerintem gondolkozz el ezeken...
2018. jan. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Úristen., nagyon köszönöm a választ. Előtte 1-5 nap között lehetett az,hogy elment. Ekkor már nem marad sperma az előváladékvan,gondolom. Igen,tudom. De akkor nem volt nálunk óvszer és ez annyira magától jött,hogy meggondolatlan buta kis liba módjára belementem. De a leglényegesebb dolog,hogy megszakítottuk,nemigaz? Esemény utánit azért nem vettem be,mert nem volt kivel elmenjek venni,nem is tudtam volna hol,itt nincs gyógyszertár,ha kérek apámtól 7000 forintot csak úgy,gyanakszik. Ezért. Nagyon reménykedem hogy nem sikerült az első szexnél máris teherbe esnem. Annyira szégyenlem magam,nagyon sokat sírok..
2018. jan. 1. 19:08
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőid jó kib...szott hülyék. Romák vagytok, vagy csak simán idióták?


Esélye van, a peteéréstől függően, bár elég kicsi. Attól függően a kis tini fiúd mikor racsnizott utoljára. Ha aznap, vagy este akkor lehet némi tartalma még.


...de most már nem mindegy? Vegyél és pisitesztet AZONNAL. Aztán lehet izgulni. Legközelebb legyél okosabb és ne az idióta pics..a barétnőidre hallgass.

2018. jan. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy az előváladékos téma:


Elég kitartó kis jószágok ám...

Itt a hivatalos tanulmány. 1-2 napos recskaidőkkel, 46%-ban volt benne sperma, 37%ban találtak mobilist!


[link]


Persze nyilván nem olyan mennyiségben és tényleg nagyon kicsi az esélye, hogy teherabe ess... dehát Máriának is sikerült valahogy :D


Itt pedig, hogy mikor érdemes tesztelni:


[link]


Két fontos tény van tehát, hogy pontosan a mensi ciklusodban mikor szexeltetek, és a barátod mikor maszturbált.


...de nem valószínűleg nem vagy terhes.

2018. jan. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

#6!

Előtte kb 2 nappal verhette ki.

Mellesleg a "kicsi" tini fiúm 19 éves.

És ez volt a második intim kapcsolata.

2018. jan. 1. 19:23
 9/19 A kérdező kommentje:
#7 köszönöm szépen!
2018. jan. 1. 19:25
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk már bocs, de jó nagy idióta, hogy 19 évesen ilyet nem tud és ennyire felelőtlen.Egy felnőtt férfi basszus. Ez nem a te hibád, egy percig ne okold magadat emiatt.


Nem lesz gond, csak legközelebb figyeljetek. Hiába neked kell érettebbnek lenned, ha ő nem az.

2018. jan. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!