Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció előtt hány nappal...

Ovuláció előtt hány nappal lehet teherbeesni?

Figyelt kérdés

2018. jan. 2. 01:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Amiről tudok, az 5 nap volt, de az valami extrém eset volt... 3-2 nappal előtte átlag, akkor nagyobb az esély a lányra, 1 nappal előtte egyforma esély mindkét nemre, ovu napján nagyobb esély a fiúra. Ovu után már mindegy, mert ha már felmegy a hő, a sárgatest befejezte arra a hónapra eredménytelenül.
2018. jan. 2. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igy van. Hizzatennem ez a kifejtett eselylatolgatas hulyesg. A beuszo himivarsejttol fugg hogy milyen nemu.lesz
2018. jan. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Így van,a hímivarsejt max.5 napig életképes a női testben és képes bevárni a petesejtet.
2018. jan. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 D85 válasza:

72 óráig mindenképpen életképesek a hímivarsejtek a nő testében is, de spontán ovuláció, lehet orgazmus, egyébb nagyobb érzelmi hatásra is, az lehet pozitív és negatív is.

Tehát ne a naptármódszerre bízd a dolgot, mert nem megbízható, gondoskodj normális, szakszerű fogamzásgátláról, rengeteg módja van!

2018. jan. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 D85 válasza:

Nem a hőmérsékletnek van hatása a sárgatestre, hanem a hormonoknak van hatása a hőmérsékletre, és a sárgatestre is, egyébként ovuláció utáni napon is teherbe lehet esni, akkor is nagyobb az esély a fiúra, de nem jó, ha a petesejt túlságosan elöregszik, az ovuláció után, sok/ több napos. Egyébként azt is a hormonok intézik el, megtermékenyítês hiányában, azért, hogy túl öregem, degradáltan, már ne legyen megtermékenyítés és a petesejt, ekkor már sárgates felszívódik.

Amúgy a gyerek nemét ezek mellet is lehet egy kicsit vefolyásolni, kb 80%- ban. Természetes úton is, Ceizel Endre is megmondta, neten biztos megtalálja, akit érdekel.

2018. jan. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tesóra gyúrunk, azért kérdezem:). Örülnénk, ha fiú lenne, olvastam/láttam is Czeizel ötletét, ilyesmit nem szeretnék csinálni, nem szeretnénk ilyen szinten beavatkozni a természetbe. Ha esetleg azzal a módszerrel sikerülne fiút összehozni és lenne Vele valami baj, akkor az lehet az én hibám lenne, mert lehet egészséges lány lenne, de én befolyásoltam és neadjisten egy beteg fiú lesz.
2018. jan. 10. 08:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Bármikor.
2018. febr. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elsőre sikerült teherbeesni:).
2018. márc. 6. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!