Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtt pár nappal...

Menstruáció előtt pár nappal lehet teherbeesni?

Figyelt kérdés
Már egy hete késik. Korábban pontosan 28 napra megjött. Most nem... Ma csináltam tesztet, de nem mutat terhességet. Akkor miért késik ennyit? Reménykedek, hogy terhes vagyok és a beágyazódás tart, ezért nem mutatja ki a teszt. Szerintetek?
2008. júl. 4. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már egy hete késik, akkor lehet baba! Várj még, s tesztelj újra egy másik fajta teszttel! Nem mindenkinek mutatja ki még ilyenkor, van akinek 7hetesen is negatív a teszt.
2008. júl. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én is igy jàrtam aztàn csak megjött.hàt vegyél tesztet,vagy menj kivizsgàlàsra.

nem minden teszt egyforma,az is lehet hogy koràn teszteltél.

ne éld bele magad,de ne is zàrd ki!

sok sikert

2008. júl. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Elfelejtettem az előbb... az éjjel (6 napja kellett volna megjönnie!!) erős szúrkáló érzést éreztem a hasam alján. Lehet, hogy ez volt a beágyazódás? De aztán mára már semmi fájdalom. Ez csak eddig tartana?!?!

2008. júl. 4. 19:04
 4/4 anonim ***** válasza:

A kérdés főcíme az érdekes. Akkor volt a szexuális együttlét? Mert ha igen, akkor kevés esély van a babára, ha a peteérés már középidőben (14. nap körül) megvolt.


Az is lehet hogy alapból később volt a peteérésed, és alapból késne a menszid, és akkor még babás is lehetsz.

Drukkolok!

2008. júl. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!