Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon terhes lesz a párom?

Punto28 kérdése:

Vajon terhes lesz a párom?

Figyelt kérdés
Multhet csütörtökön megbetegedett a párom szombaton(vagyis a 3.napon)elkezdte szedni a fogamzásgátlót.Hétfőn elmúlt neki,este bevette a 3.tablettát s ezután szeretkezés közben elmentem benne!Utána rögtön kimosta a hüvelyét jó meleg vízzel (bár olvastam ez mit sem ér!)....Menzi alatt kezdte el a tablettát szedni plusz menzi után egy nappal volt az aktus.Mennyi az esélye hogy teherbe esik?Érett válaszokat Légyszi!
2018. jan. 5. 21:14
1 2
 1/13 anonim válasza:
71%
Én úgy tudom,h egy hónap alatt lesz teljes a védettség. Mi a bogyó neve?
2018. jan. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
3 nap alatt hogy védene? A betegtájékoztató szerintetek ballasztként van beletéve a dobozba? A nőgyógyász a falnak vagy az íróasztalnak magyarázta el, hogy hogyan kell használni a tablettát? Az internet csak a hülyeségre van, arra nem jó, hogy még azelőtt utánanézzetek bizonyos dolgoknak, hogy ostobaságot csinálnátok?
2018. jan. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Első napon kellett volna elkezdenie... le van írva a tájékoztatóban hogy ha nem akkor kezdi, egy hetet kell várni. Azt hogy mennyi az esélye azt senki nem fogja tudni megmondani, 2 hét múlva csináljon tesztet. A papírt meg olvassa el és próbálja meg értemezni is...
2018. jan. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen igazatok van....én is utána olvastam plusz a neten is megnéztem!Viszont korábban már szedtünk be ebből a tablettából 3at ami korai volt de igy is 7nappal előbbre hozta a menzeszét!Ebből gondolom hogy a menzesz alatt elkezdett 3tabletta már ad némi védelmet! De igen ki kell várni a 2hetet s bízni hogy nincs peteérés!
2018. jan. 5. 22:35
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Rávan irva minden fogamzásgátló gyogyszerre hogy 7napig más módon is védekezni kell. Ugyhogy semmit nem ért igy..
2018. jan. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze.. Valamut csinált az össze -vissza szedett tabletta.. Összzavarja a ciklusát.. Mert hormonokra hat


lehet akár terhes...

Ajár 1 szem kihagyása/hányás/ haamenés eserén is 1 hét kiegészítő védekezés kell a már rendszeresen szedett fogamzásgátló esetén is



Aztán jön majd a nő, hog védekeztem/ fog.gátló melett lettem terhes


:(

2018. jan. 6. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 VeDi84 ***** válasza:
100%
Hasonló módon szedett fogamzásgátló miatt van egy gyönyörű 4 éves keresztfiam.
2018. jan. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Így lett a kislányom. Nem tudlak bíztatni sok jóval. Pont annyi az esélye, mintha nem szedett volna semmit, mivel még nem hat.
2018. jan. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szedje végig a gyógyszert, aztán várni kell, hogy a szünetben jelentkezzen a megvonásos vérzés. A 7 napból bármelyik nap jelentkezhet, nem kell már akkor parázni, amikor a 4. nap sem jött meg. Ha a 7. napon sem jelentkezik, akkor már parázhattok.
2018. jan. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ekkora feladat ertelmezni betwgtajekoztatot? Minek szedi ossze vissza a gyogyszert? Te meg meg tanogatod is. Gratulalok mjndkettotoknek
2018. jan. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!