Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? Többi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Többi a leírásban.

Figyelt kérdés

Az a gond ,hogy a barátommal szilveszterkor és elsején lefeküdtünk ...mindakettőnél használtunk gumit...szilveszterkor miután lefeküdtünk ugy ereztem magam mint ha fellennek fujodva meg fajt ha pisilnem kellett vagyis mindig olyan erzesem volt hogy kell de ugy kellett kipreselnem magam es csipett/fajt aztan masnapra elmult..aztan masnap mikor lefekudtunk este azota faj( ma van 5-e) ..tegnap mondjuk nem fajt de ma.ujbol es reggel mikor mentem suliba ram jott a pisiles es hat kb 1oraig tartottam es mikor elmentem wcre akkor a wc papir olyan barnas volt mintha ver lett volna viszont a vizeletem atlatszo, mrglehet hogy azert volt barnas a wc papir mert sokaig tartottam vissza vagy terhes vagyok? Ja amugy 7.en kellene megjonnie szoval fogalmam sincs

17/L



2018. jan. 5. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Cuncika, azt a piros betűs szöveget elolvastad a kérdésed felett?
2018. jan. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
inkább húgyúti fertőzésre gyanakodj
2018. jan. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel a napokban meg fog jönni,ezért nyilván tapasztalhatsz egy kis vérzést már.
2018. jan. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem vagy terhes! Ha megfelelően használtátok az óvszert, akkor nem vagy terhes. Ez az egész amit leírtál, szerintem joggal gyanakodj húgyúti fertőzésre, ilyenkor legjobb, ha elmész dokihoz, illetve mellőzitek a szexet.
2018. jan. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#1 kommentelonek :

Par honap mulva 18 vagyok, mellesleg meg en is tudok olvasni:)

Es amugy tanacsot kertem nem pedig h kioktassanak:) koszi:)

2018. jan. 5. 17:23
 6/6 anonim válasza:
Ez inkabb valami hugyutifertozesre utalhat vagy mas egyebbre. Ha nem mulik el mindenkepp menj orvoshoz. Vagy esetleg van tozegafonyas kapszula, en azt szettem mikor hasonlo bajom volt. Csak piszok draga.. terhes biztos nem vagy... vedekeztetek. A masik meg ha terhes is lennel meg biztosan nem jelentkeznenek tunetek ilyen hamar. Ha kesik sem nagyon akadj ki, mert lehet azert fog mert azon stresszelsz hogy biztos terhes vagy(tapasztalat). Bovitsd a tudastarad a terhesseggel kapcsolatban, azt ajanlom.
2018. jan. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!