Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehet e az előváladéktó...

Terhes lehet e az előváladéktól a lány?

Figyelt kérdés

Nem tudjuk h kiszakadt e a gumi sex közben.Ezért kételkedünk bene h mivan ha :( .....

De az az első és leg fontosabb h eggyáltalán nem a lányban mentem el hanem kívűl masztival!

Mit tánácsoltok? Valami megnyugtató infó ? Pont ebbe a kevés az esély terhességre ciklusidőben van !

Lehet h csak én parázok rá nagyon?



2018. jan. 6. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Ilyenkor azert érdemes elmenni esemeny utáni tablettáért.
2018. jan. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De érdekes két hasonló kérdés is van szinte egymás után

Akkor mi is történt??

Irány a sürgősségire gyógyszerért.

2018. jan. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De miből gondoljátok, hogy kiszakadt a gumi? Én mondjuk még nem láttam kiszakadt óvszert, de a párom szerint nem lehet nem észrevenni, ha kiszakadt (ő már látott).
2018. jan. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az előváladék tartalmazhat spermiumot. Tehát, igen, lehet terhes. Más dolog, hogy ha nővel vagy, akkor mi a búbánatos nyuszibogyónak masztizol?
2018. jan. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!