Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 éves lány vagyok és a...

16 éves lány vagyok és a barátommal elég gyakran pettingelünk. Két hete kissé belém hatolt, de még jóval elélvezés előtt.1-én kellett volna megjönnie a menstruációmnak, de még nem jött. Lehet, hogy előváladéktól teherbe estem?

Figyelt kérdés
Előjelek nincsenek, sőt étvágytalan vagyok már egy hete. A menzesz előjelei megvannak:enyhe fájások, kis derékfájás. Lehet, hogy a késés csak a túlzott stressz miatt van, amin most keresztül megyek? Vajon teherbe estem?
2011. ápr. 3. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:
12%
Kissé beléd hatolt??? Neee máááár... biztos nem vagy terhes! Ha rendesen szexeltek, tehát jóó mélyen beléd hatol és elélvez, na akkor talán terhes lehetsz, de így... én 6 év alatt sem estem teherbe az előváladéktól, de nálad még ez sem jöhet szóba. Ugyhogy nyugi és ne stresszelj!
2011. ápr. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az esélye megvan, kicsi, de azért nem lehet kizárni. Mivel a lehető legjobb időben történt a dolog (vagyis a te szempontodból a legrosszabb), és mivel az előváladék is tartalmazhat élő hímivarsejtet, így igen, sajnos lehetsz terhes. Viszont a leggyorsabb és legegyszerűbb mód ennek kiderítésére a teszt. Ha terhes vagy, már kimutatja.

És legközelebb ne majomkodjatok, ha bekerül a barátod, akkor tessék védekezni, az első pillanattól!

2011. ápr. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszike! Valamennyire megnyugodtam. Valamennyire
2011. ápr. 3. 09:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nagyon nem ajánlom a megszakításos védekezést, már léteznek nem hormonális fogamzásgátlók is,pl. hüvelykúp, melyet tíz percel aktus előtt felhelyezel, és védettséget biztosít.Nem drágább, mint az óvszer, viszont ilyen idősen igenis esélyes vagy, hogy az előfolyadéktól is teherbe ess.Ne ilyedj meg, inkább gyorsan csinálj egy tesztet, s megnyugszol.Legközelebb pedig okosan, s ha mégis "úgy" alakul, ott van az esemény utáni tabletta is, melyet csak orvos ír ki(akár háziorvos is),általában jófejek, és ha kiíratod, az nem ciki, hanem meggondoltság.

Amúgy az etika tanárom fogalmazta meg, hogy csak annak könnyű erkölcsösnek lenni, aki bányarém...

2011. ápr. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A stressz miatt is késhet. Nyugi biztos nem vagy terhes.
2011. ápr. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet. Negatív lett :) Hál Istennek! De még nem jött meg. Sztem majd csinálok mégyeggyet........és soha többet nem bohóckodunk. Ez most egy jó nagy pofon volt Istentől. Amit megköszönök neki, mert lehet hogy máskor élesebben ment volna az egész. Kösz a válaszokat :)
2011. ápr. 4. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!