Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki van 11-12. dpo. Körül?

Ki van 11-12. dpo. Körül?

Figyelt kérdés

Izgulhatnánk együtt... :D

Tapasztaltok valamit?


2018. jan. 6. 16:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia.

Igaz én csak a 8.dpon vagyok de ha nem gond csatlakoznék...

Nálad van valami?

2018. jan. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nekem csak fura alhasi érzés :)
2018. jan. 6. 20:59
 3/14 anonim ***** válasza:
Szia. Ma vagyok 10.dpon. egyenlőre semmi.
2018. jan. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szia. Én is 8.dpo-n vagyok, iszonyatosan fájnak a melleim és duzzadt is,de gondolom még nincs köze beágyazódáshoz vagy nem tudom. Nem szokott ilyen lenni mensi előtt soha. 1 éve csináltattam meg, remélem baba lesz és nem valami baj a cicikkel.
2018. jan. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
4es én ugyanigy érzem magam. 1es vagyok. Nekem most van kis barnás rozsaszines nyalkas nem is folyas inkabb csak pisilesnel lesz olyan wcpapir. Ha minden igaz ez lehet beagyazodas jele is. De ez sem biztos. Ha nem mulnak el ezwk amiket erzek.. mellfeszülés hasfeszülés kissebb görcsök plusz neha pici hányinger (tudom nem kene meg ilyet ereznem) jovoheten nem varom meg a mensit..tesztelek elobb.
2018. jan. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
1es én is alig bírok várni. Nekem már van egy 3,5 éves kislányom nála volt beágyazódási pecsételésem és a nem várt előtt 2 nappal pozitív teszt lett. Mást nem éreztem de nem is értem hogy a cicimmel most mi van. Én 3-4 nap múlva csinálok tesztet szerintem addig te is várj. Van akinek csak később mutatja ki ha baba van. Barátnőm most 8 hetes terhes és múlt hónapban 2 tesztje is negatív volt pedig akkor már bőven baba volt.
2018. jan. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom mitől van ez a barnás folyás. De csak pisilésnél es ha csak megtörlöm magam (bocsi) lehet beágyazódás. De az is lehet hogy nem. Én lehet tesztelek egyet a nemvárt elött! Nem birom. 😊😊
2018. jan. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
hányadik dpo? 5-10 között simán a beágyazódás
2018. jan. 7. 22:55
 9/14 anonim ***** válasza:
1es voltam az előzö válasz is. Most vagyok 9.dpon. Nem akarom bele élni magam.. csak kiváncsi vagyok.
2018. jan. 8. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
1ea vagyok. Ugynéz ki megjön..ráadásul elöbb.. legalábbis most este pirosas volt a wc papir meg a bugyim is.
2018. jan. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!