Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hormon eredmények! Nektek ez...

Hormon eredmények! Nektek ez mond valamit?

Figyelt kérdés

UH szerint a 16. v 17. ciklus napon volt tüszőrepedésem, a doki a 26. napon küldött vérvételre (ma vagyok a 29. napon), hozzá csak a jövő héten tudok menni, de addig is kíváncsi vagyok, h ezek a számok mit mondanak nektek:


TSH 1,240 mIU/L

FSH 1,1 IU/L

LH 1,3 IU/L

Prolactin 318,9 mIU/L

Östradiol 749,0 Pmol/L

Progeszteron sajnos csak hétfőn lesz meg

Ebből már lehet baba?


2010. jún. 4. 14:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, azt még elfelejtettem, h a ciklus 5. napjától napi egy Clostilbegytet szedtem 5 napon át, h "bedurrantsuk" a peteérést!
2010. jún. 4. 14:52
 2/6 anonim ***** válasza:

Baba szempontjából pont a progeszteron érték kell:) De:

TSH, LH, prolaktin, ösztradiol jó, FSH-t nem tudom, nálam egy kicsit magasabb referenciatartomány van a papíromon, 1,7-7,7-ig jó a luteális szakaszban, de ez gondolom attól is függ, hányadik nap készült a vérvétel, de valószínűleg azt mondja majd a doki, hogy ez nem baj.

Mindenesetre ne diagnosztizáld magad, hiába írok én valamit, a doki mondja meg mi a jó. SZóval szerintem nálad nincs gond ezekkel az értékekkel, de a progeszteron a fontosabb ebben a szakaszban.

Drukkolok neked:)

2010. jún. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kedves h válaszoltál, nem akarom magam diagnosztizálni, csak a kíváncsiság hajt, m 9 év után újra babával próbálkozunk (35 vagyok) és 7 hónapja nem akar összejönni, pedig eddig mindent rendben találtak
2010. jún. 4. 15:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon magas a prolactinod, mint ha szoptatnál..!!! Nem adott rá bogyót az endrokrinológus?? Nekem sokáig ez volt az egyik ok, amiért nem estem teherbe.
2010. jún. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én papírom 102-496 között jelöli, hogy jó a prolaktin értéke. Nekem is kb ennyi volt, és a dokim azt mondta, rendben van.
2010. jún. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem sincs gond a prolaktinnal, m a határérték 206-4420 van jelezve a papíron, de remélem a jövő héten már minden kiderül :)
2010. jún. 5. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!