Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nincs ciszta, tökéletes...

Nincs ciszta, tökéletes hormon eredmények, mégsem jön a baba. Mi lehet ez? Volt már ilyen valakinek?

Figyelt kérdés
Most lettek meg a hormonvizsgálat eredményeim, minden rendben. Nincs cisztám és semmi elváltozás az UH és a doki szerint sem. Mégsem menstruálok, ebben az évben egyszer volt meg, tavaly 6 hónapig semmi. Kisbabát szeretnénk. Köszönöm, hogy válaszoltok. Volt már valakinek ilyen???
2009. márc. 29. 16:45
 1/5 Grófházy ***** válasza:

szia.

én nem vagyok/voltam ebben a helyzetben,de a helyedben sürgősen keresnék egy jó endokrinológut.

Ez nem normális.Nincs is valszínű peteérésed,tehát így baba sem lesz.

2009. márc. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szedtel fogamzasgatlot? mikor hagytad abba?
2009. márc. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztosan megfelelő párt választottál?Persze lehet hogy vele sincs semmi gond.De nem lehet hogy nem egymásnak teremtettek titeket?Nem egy a karmátok.Előfordul hogy ilyenről lehet hallani,hogy senki még a dokik sem tudják miért de nem esik teherbe..idővel elválnak majd új pár és baba.De persze ez nem minden esetben van így és lehet hogy nem is ez a gond.Nekem is azt mondták sokan hogy biztosan nem ő a nagy ő...és most mégis késik 14 napja,remélem baba és nem valami más :)SZURKOLOK NEKTEK!!!!
2009. márc. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy voltam. 10 hónapig nem mensiztem. Közben a páromat megvizsgálták, kiderült, hogy minden oké nála.

Aztán dokit váltottam, aki megnézte a hormonviszgálattal párhuzamosan a kortizolt (mellékvese termeli, másnéven stresszhormon), a cukrot, az inzulint, és a pajzsmirigyhormonokat.

Minden jó lett, kivéve a TSH-t, alulműködik a pajzsmirigyem, a 4 max érték helyett 5,2. Tehát minimálisan, de ezt már kezelni kell. Most gyógyszert szedek rá, azóta már megjött 1-szer!! A babásodáshoz 2 alá kell szorítani ezt a TSH értéket. Neked ilyet néztek??

Ha a nődokid ilyeneket nem nézetett, akkor feltétlenül magán endokrinológust ajánlok, a nődokik sok esetben ehhez nem értenek!!

2009. márc. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szedtem tablettát, de régen, az nem lehet a baj. A kapcsolatunk nagyon harmonikus, nem hinném, hogy ez lenne a baj. A leletet még nem kaptam meg, nem tudom, hogy pontosan milyenek az értékeim csak azt, hogy minden rendben van, mert a dokival beszéltem telefonon. Köszi a válaszokat!
2009. márc. 30. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!