Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon most összejött a baba?...

Vajon most összejött a baba? Fél éve próbálkozunk.

Figyelt kérdés

2 hónapja beállt 28 napra a ciklusom előtte 26-30 napra jött meg.Ittam cickafark teát és ezáltal lett így. Párommal 13.napba voltam együtt, ugye 14.én volt peteérésem, ha minden igaz. Rá 8 napra rózsaszínes barnás vérzésem volt fél napig.Azóta szurkál a bal petefészkembe meg a méhembe. Zsibbad a bal combom meg a bokám folyamatosan pedig nem szokott.Ma már úgy görcsöltem mint akinek megjött pedig még van hátra 4 nap.

Száraz vagyok a bugyimon semmi.De ha felnyulok akkor vizes a folyásom odabent. Mellem nem feszül. Hányingerem van vagy 4-5 napja olyan furcsa a közérzetem.

Van arra esély hogy most végre összejött?


2018. jan. 6. 21:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Védekezés nélküli szexnél összejöhet bármikor. Ennél többet nem lehet mondani! Amiket írsz azok nem jelentenek terhességet.
2018. jan. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Mármint nem feltétlenül és pláne nem ilyen korán.
2018. jan. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Ugyanannyi esély van mint az előző félévben, 25%.
2018. jan. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem se nyúlkálj fel, teljesen felesleges. A vizes folyás se utal terhességre, inkább fehér krémes a jellemző. Persze ez még nem zárja ki, hogy sikerült. A labzsibbadàst nem tudom, 29 hetes vagyok, ez idő alatt egyszer sem volt még. Nekem az volt a jel, hogy mensi előtt két nappal szédültem és sosem szoktam.
2018. jan. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
Honnan tudod biztosra, hogy a 14. napon van a peteérésed? Én pl. 4x lettem terhes a 8. napi szex után. Szóval csak egy tanács. Ne görcsölj rá. Ne nézegesd a folyásod, ne figyeld magad. Ahogy egyre jobban fogod magad figyelni, annál több tünetet fogsz produkálni, de ez nem jelent terhességet, egyszerűen feszült leszel. Hagyd, hogy történjenek a dolgok a saját ütemben. Szexeljetek, amikor jól esik, ne számolgass.
2018. jan. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem nyúltam FEL!

Hanem bentebb tettem az ujjam kb 1centire.

Mit mosolyogsz ???Mikor megjön képzeld el zsibbad a lábam és nem egy embernél van ilyen tünet. ....

2018. jan. 6. 21:49
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Na jó akkor most kicsit gondold át: azt írtad zsibbad a lábad pedig soha nem szokott.

Aztán meg azt hogy zsibbad amikor megjön.

Most mi van?!

2018. jan. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Olyan felesleges itt tippelgetni.Sosem értettem,hogy ennek mi a lényege.

4-5 nap múlva tesztelj,aztán kiderül,hogy terhes vagy-e.

2018. jan. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

Jèzusom!

Mi is fèl ève próbálkozunk, de nem tudnám mèg napra pontosan sem leírni, hogy mikor milyen folyás, görcs, zsibbadás stb.bajom volt.

2018. jan. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Most erre mit írjunk ?

Aki szexel, az lehet terhes.

Amiket leírtál tünetek azok gyomorrontásra is utalhatnak, az hogy felnyúlkálsz magadnak, na az meg nonszensz.

2018. jan. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!