Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy nem mutatja ki...

Létezik, hogy nem mutatja ki a teszt a terhességet?

Figyelt kérdés

Előfordulhat, hogy ovu (együttlét) után 20 nappal még teszt nem mutatja ki a terhességet?Ha van baba akkor tuti ekkor fogant, nem foganhatott később.Az igaz, hogy az első terhességemet is csak 5 nappal a nem várt után mutatta ki a teszt, de holnap lesz 7 napja, hogy késik és a tesztek negatívak.Semmi olyan nem történt velem ami okozhatna késést (nem voltam beteg, nem szedtem gyógyszert, nem vagyok stresszes, nincsennek cisztáim stb.) Esetleg volt valaki hasonló helyzetben és csak az uh vagy vérvétel mutatta ki a terhességet?Holnap kérek dokihoz időpontot, nem tudom mikor mehetek majd hozzá.Egy kis mellfájdalom és aluszékonyság van, ezek az első terhesség alatt is voltak.


Köszönöm ha válaszoddal segítesz!



2018. jan. 8. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz.Lehet később fogant, de doki többet tud mondani.
2018. jan. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet bàrmi.Orvos többet tud, mivel ő többet làt.Méhnagyobbodàst, stb....
2018. jan. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ma reggel ismét negatívat teszteltem, menstruáció sehol.Jövő hét hétfőre kaptam dokihoz időpontot.
2018. jan. 9. 15:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia.Babás vagy?
2018. jan. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Na mi volt?
2018. febr. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!