Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spirál mellett mennyi az...

Spirál mellett mennyi az esélye, hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
November közepén került fel a hormon spirálom. Uh-val ellenőrizte az orvos, hogy jó helyen van-e. Utána szilveszterig vérezgettem kisebb nagyobb szünetekkel. A párommal védekezés nélkül szeretkezünk azóta. Mostanában lenne esedékes, de köztudott, hogy spirál mellett (ha jól van felhelyezve) nem vagy alig lesz menstruáció. Mostanában sokszor hányingerem van, mégis éhes vagyok mellette, másik nap meg egész nap csak eszek. Sokat fáj a fejem. Mellem hasam nem fáj. Vajon lehetek terhes?

2018. jan. 10. 23:44
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Hormonos spirál sem ad teljes védelmet, hiába van jól felrakva, de nem valószínű, hogy terhes vagy.


Őszintén megmondom, számomra nagyon kiakasztó, hogy nincs tökéletes fogamzásgátlás. Talán ha egyszerre több módon is védekezel... Az elköttetésnek sem nulla a Pearl-indexe.

2018. jan. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Nemzőképtelen pasit kell keresni, az tuti módszer. :D
2018. jan. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

0,2 %


A spirálnál már csak az elkötésnek jobb a pearl indexe.

A gyógyszer, óvszer stb mind roszabul teljesít.


Ha spirál mellett esel teherbe, akkor az a gyerek minimum a világbékét fogja elhozni nekünk, kb annyira kicsi rá az esély:D


A hányinger stb meg mind belebeszélés.

Nekem is van hányingerem, mellette meg állandóan éhes vagyok, pedig én tuti nm lehetek terhes, mert jelenleg kapcsolatom sincs:D


Ez lehet vmi vírus, lehet sok a gyomorsavad(tressztől vagy gyomorrontástól is elődordulhat, hogy egy kis ideig több lesz a savad..) stb.

2018. jan. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

Nekem is hormonos van lassan 2 eve.mondthatni eleg aktiv nemi eletet elunk parommal.meg nem csuszott be baba.bar parszor mar en is beparaztam.pedig en aztan mensizek is mellette 10-12 napig....

Egy idoben minden honapban mensi elott mar egy hettel annyira fajt,feszult a mellem mint terhessegnel.egyszer hajnalban arra keltem,hogy hanynom kell.pedig 3 terheseg alatt egyszer hanytam,sot meg hanyingerem sem volt.ebben a honapban epp 32 napra jott meg a 28 helyett.na itt azert rendesen betojtam 😂

Ne aggodj,most epp valami virus koszal,a kozepsom is hanyingerrel,hasfajassal van itthon(fiu,szoval a terhesseget kizartuk az orvossal 🤣🤣🤣 )

Legyen nagyobb szerencsed vele mint nekem,mar ami a mensit illeti.

2018. jan. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon kicsi az eélye, ez még mindig elég biztonságos módszer. Én a második gyerek után kezdtem el használni, 8 évig nem is volt probléma egy szál se, aztán 2014 nyarán, közel 40 évesen lettem terhes mellette, én is az a kivétel vagyok, aki erősíti a szabályt. Egy életere elég volt az a tortúra, azóta már mindkettőnket elkötöttek, biztos ami biztos, hiszem a menopauzáig van még pár évem.
2018. jan. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is hormon spirálom volt...10 hónapig . Össze vissza véreztem végig. Végül elmaradt a vérzés, pozitív teszt után levették a spirált majd méhen kívüli terhességgel megműtöttek. Csinálj tesztet
2018. febr. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok az lemaradt, hogy végig jó helyen volt a spirálom ezt levételnél is mondták, hasam se fájt csak a pozi teszt mutatta h valami nincs rendben.
2018. febr. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!