Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Naptár módszer és "óvatosság"...

Naptár módszer és "óvatosság" mellett teherbe esett valaki?

Figyelt kérdés
2017. dec. 25. 13:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Igen, mivel nem védekezés.
2017. dec. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Elég sokan. Igy már védekezel majd rendesen?
2017. dec. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Vannak sokan, én pl 3 évig nem estem teherbe így sem. Mikor akartuk a babát, akkor második hónapban sikerült. De nekünk nem legt volna baj, ha előtte becsúszik, így ha semmiképp nem akartok gyereket, ne csináljátok.
2017. dec. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

Nekünk bevált, de csak fél évig csináltuk utána már kezdtük a próbálkozást. Sajnos még így sem jön össze már fél éve.

Barátnőm az egyetlen olyan alkalomból lett terhes amikor nem használtak gumit (ciklus elején és megszakítás volt)


Szóval nem lehet előre tudni. Ha nem akarsz abortuszt akkor inkább védekezz! Ez csak akkor játszik ha tényleg nem gond ha becsúszik a baba.

2017. dec. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem lenne gond a baba 😏

Inkább a gyakoriság érdekelne


Nem értem, miért kell beszólni 😞

2017. dec. 25. 15:42
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

A gyakoriságra ott a Pearl-index!

Megszakítás mellett 100 nőből 30 esik teherbe egy éven belül. Védekezés nélkül kb. 83. Vagyis nagyjából fele akkora esély van, mintha egyáltalán nem védekeztek.

Naptár módszer alatt mit értesz? Az ugyanis nem azt jelenti, hogy a 14. napon kiveszi időben! Pontosan meg kell figyelni a tested, hogy mikor van peteérésed. A nyák, méhszáj rendszeres figyelése és az ébredési hő mérése is része. Nem csak annyi, hogy töltesz valami appot a mobilodra.

Ja, és én estem már teherbe a menstruáció utolsó napján, és egy héttel mensi előtt is. Nagyjából ennyire megbízható: elvileg egyik esetben se termékeny időszak volt, gyakorlatilag de.

Ha meg nem gond a terhesség, akkor szexeljetek rendesen, ne szakítsátok meg a legjobbkor! Nincs jobb, mikor egyszerre sikerül. ;) Aztán bízzátok a természetre.

2017. dec. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

Nem és tudtam is h nem lesz jó.:D

De csak 5 honapig voltunk így, utana élesben tettunk a gyerekért.

Ha elobb jon de lett vna baj.

Azert tudom h nem valik be mert mikor kiderult h nincs pém 3as lett a citologiam .mondta a doki h remeli nem lettem terhes . Nem lenne de baj de remeli. Akkor igy voltunk egyutt megszakitassal es az ezust kolloid kura vegen pozit teszteltem. Meglepodtem.:D mert a clostit se kezdtem el szedni


Szóvaaal sose tudni.:D

28hkn

2017. dec. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Én sem tudom ez, hog megy.Mi 3 éve nem védekezünk,ugy vagyunk ha jön a baba ok, semmi baj.De igysem jött össze még.Igaz volt korai vetélésem, és pàr kémiai terhességem.Drukkolok nektek ha babàt szeretnétek😊
2017. dec. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Barátnőmek.. Evekig nem volt baj..aztán egyzser megis besikerült a gyerek
2017. dec. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
8# ezt a helyedben nem ilyen vidáman írnám, de rosszból de ott akk vmi nem oké.:S
2017. dec. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!