Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a délután elvégzett ovuláci...

Ha a délután elvégzett ovulációs teszt pozitív akkor este vagy másnap reggel célszerű együtt lenni, hogy baba legyen?

Figyelt kérdés

2018. jan. 11. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

" A teszt arra való, hogy az ún. LH csúcsot kimutassa, azért mert az LH csúcstól számított kb. 36 órán belül bekövetkezik az ovuláció.


Az LH csúcsot úgy mutatja ki, hogy dupla csík jelenik meg rajta (mint egy terhességi teszten). Dupla csíknak az számít, ha mindkét csík erős vagy az alsó csík még erősebb, mint a felső (kontroll) csík.

Ha babát szeretnénk, innentől, hogy megvan az LH csúcsunk, minden éjjel érdemes együtt lennünk 3 egymást követő éjszakán.


Fontos, hogy az LH szintet tesztelni nem a reggeli órákban a legjobb, főleg nem ébredés után, hanem délután 14 óra utántól estig bármikor. Ha lehet koncentrált vizeletből, azaz amennyiben van rá lehetőség ne közvetlenül nagy mennyiségű folyadék fogyasztása után teszteljünk és ha lehet 1-2 óráig visszatartott vizeletből végezzük el."

2018. jan. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt én is tudtam. Nem cikkek/blogok részleteire vagyok kíváncsi, hiszen azokat már elolvastam. A kérdés nem erről szólt.
2018. jan. 11. 21:01
 3/3 anonim ***** válasza:
36%

Mondjuk ha az értő olvasás se megy,akkor nem tudom,hogy egy babával hogy fogsz boldogulni.

Benne van a válasz,te nagyon zseni..

2018. jan. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!