Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet az oka hogy kesik?

Mi lehet az oka hogy kesik?

Figyelt kérdés
5 napja kesik mar (szombaton kellett volna megjonnie) es elegge parazok, sose pontosan jon meg de ennyit nem szokott kesni azert. 19/L vagyok van egy baratom, nem fekudtunk meg le egymassall csak petting volt. Szombaton pettingeltunk megujjazott ha esetleg volt kis elovaladek az ujjan vagy vmi lehetek tethes? Mondjuk elotte elkuldtem kezet mosni, elegge paras vagyok....szerintetek ez normalis h ennyit kesik?

2018. jan. 12. 08:22
 1/4 anonim válasza:
Ez mitől leszbikus kategória?
2018. jan. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az egyebet akartam bejelolni ugy latszik felre ment
2018. jan. 12. 09:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Hány naposak a ciklusaid? Ennyitől egyébként nem lehetsz terhes.
2018. jan. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
28napos, vasarnap kellett volna megjonnie. Az elott ereztem hogy faj a hasam erzekenyebb vagyok meg ilyenek, de mostanra semmi es parazok...a baratom azt mondta nem volt olyan a keze megmosta de ez nem igazan nyugtatott meg
2018. jan. 12. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!