Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Postinor 2 ( Escapelle) két...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Postinor 2 ( Escapelle) két tablettás esemény utánit vettem be júl.24. -én, júl.8. -án volt a ciklusom első napja. Rá 5 napra (pár napig) barnázásom volt, aztán aug.25. -én megjött, késve, de azóta nem, tehát 9 napja késik. Van esélyem a terhességre?

Figyelt kérdés
A tabletták bevétele után semmilyen tünetem nem volt, a menstruációm augusztusban fájdalmas volt, de nem tudom, miért nem jött meg azóta. Igaz, hogy stresszes időszakon vagyok túl, plusz négy napja meg vagyok hűlve. Köszönöm a válaszokat

2017. okt. 3. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Nem vagyunk jósok. Vegyél egy tesztet, az a biztos
2017. okt. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy nem olyan kifinomult a stílusa az első válaszolónak,de nem írt rosszat.

Tesztet kell venni és rögtön kiderül,hogy terhes vagy-e.

Ez a gyógyszer sem 100%-os sajnos,ahogyan egyik fogamzásgátló módszer sem.

2017. okt. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tesztet mindenképp fogok venni, csak addig sem akarok nagyon bepánikolni, bár mág megtörtént...
2017. okt. 3. 16:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg,csak összezavarta a ciklusodat a gyógyszer.
2017. okt. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, köszönöm a válaszod!
2017. okt. 3. 18:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a gyógyszer okozta, ne aggódj, inkább tesztelj, hogy megnyugodj!
2017. okt. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Negatív lett a tesztem. Ha nem jön meg, pár napon belül megismétlem.
2017. okt. 4. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!