Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 hetes terhesen stressz...

5 hetes terhesen stressz hatására görcs lehetséges?

Figyelt kérdés

Nagyon stresszes munkám van. A mai napon észrevettem, hogy bizonyos "húzós helyzetekben" elkezdett görcsölni picit a hasam. Ez ettől lehet vagy teljesen független. Első baba lesz, tapasztalatlan vagyok, cserébe viszont mindenen aggódok. Az orvosomnak is mondani fogom, de csak hétfőn tudok hozzá menni. Elsősorban tapasztalatokat várnék, vagy legalábbis nem rosszindulatú válaszokat.

Köszi szépen előre is a válaszokat.



2018. jan. 12. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kifejezetten az miatt. Ez is lehet egy tünete a terhességnek. A tested emlékszik hogy most vminek történie kell vagyis h megkéne jönnie. De probálj ne stresszelni az biztos h nem tesz jót. Nekem is görcsölt az elején. 36hkm
2018. jan. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Összevesztünk a főnökömmel, sírásig hatoló, ordibálós, hazamenős vita volt. Majdnem, hogy remegtem az idegbe. Szerintetek mennyire ártalmas? Lehet ez miatt vetélés?

5 hetes km

2020. júl. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!