Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki jártas a PCO-ban vagy...

Aki jártas a PCO-ban vagy magas prolaktinban segítene?

Figyelt kérdés
Röviden világéletemben rendszertelen ciklus(terhesség elött és után ki ideig annyi hogy minden hónapban megjött) van egy4éves fiam lombikos.Egy hete kb egyik mellemen mindig látok egy lehelletnyi átlátszó folyadékot..de olyan pici higy még papirzsepin se csak a kezemmel ha letörlöm érzem picit.Májustol novemberig nem jött meg abszolut,azalatt voltam ketszer nöi dokinal.alul minden ok.kaptam tabit egy honapig megvolt.most januar elejen kellett volna megjönni es semmi.igaz nem vedekeztünk.tesztet csinaltam negativ.utolso együttlétmnk 6napja volt.Szerintetek a rendszertelen ciklus és a mellembol ez a pici pöttyöcske pco vagy prolaktintol lehet??és azért nem.jön meg???nektek milyen tüneteitek voltak??tavaéy nyáron kaptam endokrinologhoz beutalot pco vérvételt februar végére.de aggodom a mellem miatt.tetessem elöbbre??
2018. jan. 12. 23:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem magas prolaktin volt. Semmi, de semmi tünetem nem volt a neten felsoroltakból. Amit Te említesz sem, rendszeres 28-30 napos ciklusok és semmi mellbimbvàladékozás.

Mégsem jött a baba 4 évig.

2018. jan. 13. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!