Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mind a két mellemből átlátszó...

Mind a két mellemből átlátszó folyadék jön. Ez vajon lehet teherbeesés jele? Kb még egy hetem van mensiig. Tudom ez lehet magas prolaktin miatt, de szedek Bromot. Holnap megyek vérvételre.

Figyelt kérdés
10.hó 2-án volt egy olyan dolog reggel, hogy felkeltem kimentem a konyhába feltettem a kávét, és hirtelen elsötétedett előttem minden már pöttyök jöttek. Leültem a kőre hátradőltem a falnak és ömlött rólam a víz, hányingerem lett. Pár perc alatt elmúlt, de utána még 4-5 órán keresztül szédelegtem, de azóta nem volt semmi ilyesmi.

#mell #teherbeesés #előtej #tejcsorgás #mellből átlátszó folyadék
2017. okt. 8. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Számolj, könyörgöm...


HA még van egy heted, és egy hete szédültél, még kb kósza gondolat volt talán a szex is.

2017. okt. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy kb lehetetlen. Számoltam, de akár az is lehet , hogy előző ciklusba sikerült csak mensiztem. Vagy éppen előbb volt peteérés fene tudja. Azok véleményére lennék kíváncsi akikkel ilyen előfordult.
2017. okt. 8. 16:06
 3/6 A kérdező kommentje:
Volt akinek volt mellből ilyesmi váladékozás? Mi volt az oka nálatok?
2017. okt. 8. 16:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a magas prolaktin az oka...egy héttel mensi előtt lehetetlen, és még terhességről sem beszélünk, mert még a beágyazódás sem fejeződött be. Sőt az meg, hogy valakinek ilyen korán bármi is jöjjön a melléből terhesség esetén szinte a nullával egyenlő. Terhesség második felétől jellemző és ez sem érint minden kismamát.


Vérvételnél nézess hcg-t és prolaktint, egyből kiderül. De sztem sajnos nem baba, és ha még mindig magas a prolaktinod, akkor érdemes orvossal konzultálni, mert addig baba sem lesz.


Sok sikert!

2017. okt. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nah voltam reggel vèrvételen. Fizetős vèrvételen voltam igy el is küldtèk estère az eredmènyt.

Tsh: 1,9 mlu/l

Prolaktin: 337 mlu/l

Ösztrogén: 427 pmol/l

Szóval nem magas a prolaktinom így nem attól van valószinüleg a cickóból való átlàtszó dolog. Ötletem sincs mi lehet akkor.

2017. okt. 9. 18:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia.mi lett aztan hamegkerdezhetrmnalam ugyanez a helyzet.köszi
2018. jan. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!