Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív lett a tesztem mégis...

Pozitív lett a tesztem mégis megjött, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Ma reggel teszteltem és pozitív lett 1 nap késés után, de sajnos most megjött. Van itt olyan akivel ugyan ez történt és nem volt terhes?
2018. jan. 13. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kémiai terhesség valószínűleg.

Nekem szeptemberben volt sajnos, egy halvány pozitív teszt nemvárt napján és másnap megjött rendesen.

Sajna előfordul hogy nem sikerül tökéletesen megtapadnia. Azt mondják utána könnyebb újra teherbe esni, de nekem még azóta sem sikerült.

Sajnálom!

2018. jan. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, de kisebb intenzitású.
2018. jan. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kemiai terhesseg. Rengetegszer elofordul , de mivel ugyanugy megjon, nem derul ki.
2018. jan. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha megjön semmi esély nincs rá hogy megmaradt? Minden honnan mást hallok.
2018. jan. 13. 13:09
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy vizsgálatra menj el amint tudsz! Ugyanis lehet hogy

a. megmaradt

b. nem "ürül ki" teljesen és az veszélyes rád nézve

2018. jan. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mind 2 esetben a szokásos módon zajlik a menstruáció vagy észre lehet venni valami változást?
2018. jan. 13. 13:18
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Nekem is pozitív tesztem volt,egy nap késéssel megbetegedtem.Továbbra is pozitív teszt.Nekem méhenkívülim volt sajnos.
2018. jan. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És ilyenkor a szokásos menstruáció jelentkezik vagy van eltérés?
2018. jan. 13. 17:36
 9/9 anonim ***** válasza:
7-es vagyok.Nekem rendesen megjött,majd miután elmúlt,elkezdtem barnázni ami nem múlt.
2018. jan. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!