Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazodaskor alhasi görcs?...

Beágyazodaskor alhasi görcs? Lehet a 4. Napon?

Figyelt kérdés
Kedden uh-N jobb oldalon 22 mm bal oldalon 20mm domináns tuszom volt . Sexszeltunk a párommal aznap es szerdán is ( elvileg a pé Csüt de ugye megrepedhetett akar kedden is) péntek reggel sexszeltunk és erős alhasi gorcsom volt . Ami még érdekes h kedden Mind2 oldalon szurkalas volt, szerdán jobb oldalon elmúlt és pénteken bal oldalon is ( addig volt) szerintetek ha most a testhőm 37,2 . lehetett tegnap akar beagyazodas? Ok tudom korai de mivel ahogy a nőgyógyász is mondta iker terhes honapom van és nagy a valószínűsége nálam mivel apukám is iker, plusz nagyon erős hónapok óta a pé, szedem a vitaminokat hónapok óta, a melleim nagyon fajnak és állandó hányinger van ( bár ez az “erős “ pé is lehet mivel dupla van most . Sosem gorcsoltem csak menzeszkor. Mi lehetett ez? Azóta úgy faj a méhem és keményebb és nyomásra

2018. jan. 13. 17:41
 1/3 A kérdező kommentje:
Nyomásra érzékeny :D ezt akartam írni ...
2018. jan. 13. 17:44
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1. A tüszörepedést és annak következményét (a tüszöből kiszabaduló folyadék irritálhatja a környező szöveteket az ovu utáni napokban) érezted a héten.


2. A beágyazódás a tüszőrepedés után 7-10 nappal kezdődik, nem előbb, mert le is kell érni a zigótának a méh üregébe. Vagyis, nem, nem azt érezhetted.


3. Apukád ikersége nem számít, csak a te kétpetéjű ikrekkel teherbe eső női felmenőid számítanak a hajlamosítás szempontjából.


4. A 37,2 hő csak annyit jelent, hogy sikerült legalább egy tüszönek megrepedni. A magas hő csak akkor utal babára, ha 15 napnál tovább fennmarad és nem jön meg.

2018. jan. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm , sokat segítettél .:)
2018. jan. 13. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!